Prodloužený víkend Gandža

Plánujete prodloužený víkend do destinace Gandža? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Gandža

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Gandža na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Bottle House, Shah Abbas Mosque, Alexander Nevsky Church, Ganja a mnoho dalších. Gandža se nachází ve státě Ázerbájdžán přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Gandža je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ÁzerbájdžánÁzerbájdžán

Rychlý přehled

Stát

Ázerbájdžán

Letiště

1 letiště (KVD)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Gandža - 11 míst co vidět .

 •  

  Bottle House

  Bottle House v Gandži je unikátní stavba, která je postavena z více než 50 000 lahví. Tento neobvyklý dům je skvělým příkladem recyklace a kreativity. Uvnitř domu najdete fascinující sbírku lahví různých tvarů a barev. Bottle House je jedinečná atrakce, kterou byste neměli vynechat při návštěvě Gandže.

 •  

  Shah Abbas Mosque

  Mešita Šáha Abbáse je jednou z nejkrásnějších mešit v Gandži. Její architektura je inspirována perským a ázerbájdžánským stylem. Uvnitř mešity najdete nádherné mozaiky a zdobené sloupy. Navštivte ji během modliteb, abyste zažili skutečnou atmosféru. Mešita je otevřena pro návštěvníky, kteří chtějí prozkoumat islámskou kulturu a historii Ázerbájdžánu.

 •  

  Alexander Nevsky Church, Ganja

  Kostel Alexandra Něvského v Ganje je krásnou památkou na ruskou architekturu. Byl postaven na počátku 20. století a je jednou z nejvýznamnějších památek města. Interiér kostela je bohatě zdobený a stojí za to si ho prohlédnout. Pokud hledáte místo, kde se můžete uklidnit a získat klid, je toto místo ideální volbou.

 • Placeholder image.
   

  Xan Bağı

  Xan Bağı v Gandže je krásné místo, které stojí za návštěvu. Tento park nabízí nádherné výhledy na město a je ideálním místem pro piknik nebo odpočinek. Užijte si klidné procházky podél jezírka a pozorujte místní druhy ptáků. Xan Bağı je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci, které byste neměli vynechat při návštěvě Gandže.

 • Placeholder image.
   

  Gəncə Mall

  Gəncə Mall je moderní nákupní centrum v centru města Gandža. Nabízí široký výběr obchodů s módním oblečením, kosmetikou a elektronikou. V nákupním centru najdete také řadu restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční ázerbájdžánskou kuchyni. Gəncə Mall je ideálním místem pro strávení odpoledne s rodinou nebo přáteli a nakupování v moderním prostředí.

Počasí Gandža

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Gandža

K cestě do destinace Gandža lze využít 1 letiště.

Gandža - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 9 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz