Chania

Prodloužený víkend Iraklio

Plánujete prodloužený víkend do destinace Iraklio? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Iraklio

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Iraklio na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Heraklion Archaeological museum, Natural History Museum of Crete, Historical Museum of Crete a mnoho dalších. Iraklio se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Iraklio je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát

Řecko

Letiště

1 letiště (HER)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Iraklio - 24 míst co vidět .

 •  

  Heraklion Archaeological museum

  Archeologické muzeum v Heraklionu je jedním z nejdůležitějších muzeí v Řecku. Nachází se v centru města Iraklio a ukrývá mnoho významných archeologických nálezů z Kréty. Návštěvníci zde mohou vidět sbírky z doby bronzové, římské a byzantské éry a také mnoho dalších exponátů. Pro milovníky historie a archeologie je to nejlepší místo k návštěvě v Heraklionu.

 • Musée histoire naturelle de Crète à Héraklion
   

  Natural History Museum of Crete

  Navštivte Přírodovědné muzeum Kréty v Irakliu a prozkoumejte fascinující svět přírody. Muzeum nabízí rozsáhlé sbírky zvířat, rostlin a minerálů, které vás zavedou do historie a současnosti Kréty. Muzeum je ideální pro rodiny s dětmi a vstupné je příznivé. Určitě nevynechejte tuto jedinečnou zastávku během vaší návštěvy Kréty!

 • Triptico de Modena El Greco
   

  Historical Museum of Crete

  Historické muzeum Kréty nabízí fascinující pohled na historii Kréty a řecké kultury. Vystavené exponáty zahrnují archeologické nálezy, umělecká díla a historické předměty, které dokreslují život na Krétě v minulosti. Muzeum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat bohatou historii tohoto jedinečného řeckého ostrova.

 •  

  Knossos Palace

  Navštivte největší a nejznámější minojskou památku v Řecku - Knossos Palace. Tento impozantní palác v Irakliu byl obýván králem Minosem a je považován za místo, kde se odehrával mýtus o labyrintu a Minotauře. Prozkoumejte zbytky paláce a zavzpomínejte na minulost, která je zde stále patrná.

 •  

  Koules

  Koules je impozantní pevnost na pobřeží Iraklia, která byla postavena v 16. století pro ochranu města před piráty. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, která nabízí nádherný výhled na moře a okolní krajinu. Navštivte Koules a prohlédněte si místní muzeum, které vám přiblíží historii této úchvatné stavby. Koules je nezapomenutelným zážitkem pro každého milovníka historie a architektury.

Počasí Iraklio

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Iraklio

K cestě do destinace Iraklio lze využít 1 letiště.

Iraklio - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 24 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz