Džuba průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Džuba

Jižní SúdánJižní Súdán

Džuba průvodce

Naplánuj si dovolenou s naším praktickým průvodcem.

Co vidět

Placeholder image.
 

Main Mosque

Hlavní mešita v Džubě je nádhernou ukázkou islámské architektury a kultury. Její elegantní minaret a zdobené interiéry lákají návštěvníky z celého světa. Vstup do mešity je zdarma a turisté jsou vítáni. Doporučujeme navštívit během modliteb, kdy můžete slyšet zpěv muezzina. Hlavní mešita je důležitým kulturním a náboženským centrem Džuby a stojí za to ji navštívit.

Placeholder image.
 

All Saints Cathedral

Katedrála Všech svatých je největší křesťanský kostel v Džubě. Jeho impozantní architektura a vnitřní výzdoba zaujmou každého návštěvníka. Katedrála je místem pro mnoho důležitých událostí, jako jsou svatby a pohřby. Navštivte tuto nádhernou stavbu a zažijte klid a mír v jejím interiéru. Katedrála Všech svatých je nezapomenutelným zážitkem pro všechny návštěvníky Džuby.

Placeholder image.
 

St. Joseph's Catholic Church

Kostel svatého Josefa je nádherným příkladem katolické architektury v Džubě. Založen byl v roce 1920 a v roce 1955 byl přestavěn. Kostel nabízí klidné místo pro modlitby a úctu. Interiér je zdoben krásnými freskami a sochami. Určitě navštivte tuto krásnou památku a nechte se unést její atmosférou.

Placeholder image.
 

Juba Stadium

Navštivte Juba Stadium, největší fotbalový stadion v Jižním Súdánu. Stadion má kapacitu až 7 000 diváků a hostí mnoho významných fotbalových zápasů. Pokud jste fanouškem fotbalu, rozhodně neváhejte a navštivte tento stadion, který je důležitou součástí sportovní kultury v Džubě.

Placeholder image.
 

Konyo Konyo Market

Tržiště Konyo Konyo v Džubě je největším trhem v Jižním Súdánu. Nabízí širokou škálu zboží, jako jsou potraviny, oblečení a suvenýry. Prozkoumejte místní kulturu a nakupte si na tomto rušném trhu. Kromě obchodování si můžete vychutnat také místní jídlo a poznat místní obyvatele. Navštivte tržiště Konyo Konyo a zažijte autentickou atmosféru Jižního Súdánu.

Placeholder image.
 

Juba

Džuba je hlavní město Jižního Súdánu a nabízí zajímavou směsici kultury, historie a moderního života. Prozkoumejte místní trhy a ochutnejte místní speciality, jako je okra nebo kuskus. Navštivte Národní muzeum Jižního Súdánu a dozvíte se více o bohaté historii této oblasti. Užijte si také procházku podél řeky Nil a nechte se okouzlit krásnými výhledy na město a okolní krajinu.

Letiště obsluhující město

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 24 hodinami
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz