Charleston průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Charleston

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Old Exchange & Provost Dungeon

Stará burza a vězení Provost jsou jednou z nejznámějších památek v Charlestonu. V této historické budově se nachází muzeum, které vám umožní prozkoumat bohatou historii tohoto města. Navštivte vězení Provost, kde byli v minulosti vězněni piráti, a prozkoumejte starou burzu, kde se kdysi konaly obchodní jednání a aukce otroků.

 

White Point Garden

White Point Garden v Charlestonu je krásným místem, kde se můžete projít v klidu a užít si nádherné výhledy na město a přístav. Park je plný historických památek, soch a zahrad a nabízí skvělé možnosti pro pikniky a odpočinek. Pokud hledáte klidné místo v srdci města, White Point Garden je tou správnou volbou!

 

Nathaniel Russell House

Navštivte Nathaniel Russell House v Charlestonu a prozkoumejte krásnou architekturu tohoto historického domu. Vstupte do minulosti a obdivujte luxusní nábytek a dekorace z 19. století. Zajímavostí je také Joggling Board, unikátní houpačka, která se stala populární v jižních státech Ameriky. Nathaniel Russell House je skvělým místem pro získání přehledu o historii Charlestonu.

 

Calhoun Mansion

Calhoun Mansion je jednou z největších a nejkrásnějších rezidencí v Charlestonu, v Jižní Karolíně. Tento historický dům byl postaven v roce 1876 a nabízí nádherné interiéry a architekturu, které jsou plné uměleckých děl a sbírek. Navštivte toto klenot města a prozkoumejte jeho historii a krásu, která vás jistě okouzlí.

 

Charleston Museum

Charleston Museum je nejstarší muzeum v USA, které se specializuje na místní historii. V muzeu najdete sbírky uměleckých děl, nábytku, archeologických artefaktů a mnoho dalšího, co vám pomůže pochopit historii Charlestonu. Muzeum se nachází v historické čtvrti, kde si můžete prohlédnout další památky a užít si atmosféru tohoto kouzelného města.

 

Pineapple Fountain, Charleston

Ananasová fontána v Charlestonu je jedním z nejvíce fotografovaných míst v městě. Fontána představuje symbol přátelství a pohostinnosti, což je zvláště důležité v Charlestonu, kde je host přivítán otevřenou náručí. Nachází se v krásném parku u vody, kde si můžete užít příjemnou procházku a nádherný výhled na okolní krajinu.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 24 hodinami
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz