Kinshasa - Gombe, Kinshasa
Průvodce městem

Kinshasa

Kinshasa je fascinující metropole a hlavní město Demokratické republiky Kongo. Nachází se na březích řeky Kongo a nabízí nezapomenutelnou atmosféru afrického města. Prozkoumejte místní trhy s barevnými výrobky a tradiční kulturou, navštivte Centre de l'art Poto-Poto s dojemným uměním a zachyčenou historií regionu. Určitě nezapomeňte navštívit i nedaleký Park národní přírody Salonga, kde můžete pozorovat vzácnou faunu a flóru, a vychutnat si jedinečný africký zážitek.

Mbandaka - C'est le monument qui est le symbole de la ville de Mbandaka le chef-lieu de la province de l'Equateur en RDC
Průvodce městem

Mbandaka

Mbandaka je kouzelné město v Demokratické republice Kongo, které leží na břehu řeky Kongo a je známé pro svou přátelskou atmosféru a přírodní krásy. Navštivte zdejší tradiční trhy pro autentický zážitek či vydejte na výlet lodí po řece Kongo a prozkoumejte okolní džungli. Mbandaka je také domovem několika zajímavých kulturních a historických památek, jako je muzeum Tumba, kde se můžete dozvědět více o historii regionu. Při procházce městem se potěšte místní kuchyní a srdečností místních obyvatel.

Kisangani - Kisangani, Province Orientale, DRC, 04 January 2015: Our photographer ventured up to the cascades of the Tshopo river, to give us a view of the…
Průvodce městem

Kisangani

Kisangani je exotické město plné života a kouzla, nacházející se ve středu Demokratické republiky Kongo. Toto město nabízí návštěvníkům autentický zážitek z africké kultury a přírody. Prozkoumejte fascinující historii města skrze jeho koloniální architekturu a pestrobarevné trhy. Navštivte nádherné přírodní rezervace a úchvatné vodopády řeky Kongo, které obklopují město. Kisangani je skvělým výchozím bodem pro dobrodružné výpravy do srdce afrického kontinentu.

Bukavu - Mairie de la ville de Bukavu.
Průvodce městem

Bukavu

Bukavu je kouzelné město ležící na východě Demokratické republiky Kongo u břehu jezera Kivu. Město nabízí jedinečný mix kultur a přírodních krás. Prozkoumejte koloniální architekturu v centru města, kde najdete i tradiční trhy s místními výrobky a suvenýry. Pro milovníky přírody je výbornou příležitostí návštěva národního parku Kahuzi-Biéga, domova vzácných goril východních. Na jezeře Kivu si můžete užít romantickou prohlídku lodí nebo relaxovat na pláži s nádherným výhledem na Virunga hory.

Lubumbashi - Elephant monument for the Central Bank, Lubumbashi, Democratic Republic of the Congo
Průvodce městem

Lubumbashi

Lubumbashi je druhé největší město Demokratické republiky Kongo, situované v jihovýchodní části země. Město se pyšní bohatou historií a kulturou, která na vás zapůsobí při návštěvě jeho impozantních koloniálních budov, muzeí a tradičních trhů. Lubumbashi láká turisty svými malebnými parky, živou podnikatelskou atmosférou a fascinujícím mixem africké a belgické kultury. Nezapomeňte zhlédnout i okouzlující přírodní krásu, kterou město obklopuje, například národní park Upemba či řeku Congo.

Goma - Goma City & Lakeside Lake Kivu, Congo DRC
Průvodce městem

Goma

Goma je malebné město situované na východě Demokratické republiky Kongo, při březích jezera Kivu. Toto místo láká turisty svým neuvěřitelným přírodním bohatstvím a zelenými kopců. Návštěvníci si zde mohou užít pohled na impozantní sopku Nyiragongo a prozkoumat pestrý ekosystém Virunga národního parku. Gomu rovněž ocení milovníci dobrodružství, kteří se mohou vydat na trekking či pozorování horských goril v jejich přirozeném prostředí.

Kananga - Aerial photograph of Kananga.
Průvodce městem

Kananga

Kananga je exotické město nacházející se v centrální části Demokratické republiky Kongo. Toto město je známé svou bohatou historií a kulturní rozmanitostí. Prohlédněte si fascinující tržiště místních řemeslníků a ochutnejte tradiční kuchyni Kongo. Navštivte nedaleký národní park Lomami, kde můžete prozkoumat jedinečnou africkou flóru a faunu. Kananga nabízí příležitost k prozkoumání srdečné kultury a překrásných krajinných scenérií, které Vás unesou do světa plného dobrodružství a nezapomenutelných zážitků.

Mbuji-Mayi - DSRSG Sarassoro’s Mission to Mbuji Mayi. Mbuji-Mayi Airport.
Průvodce městem

Mbuji-Mayi

Mbuji-Mayi je fascinující město v Kasaï-Oriental v Demokratické republice Kongo. Toto město je známé svými bohatými nalezišti diamantů, což mu přineslo přezdívku 'Diamantové město'. Při procházce městem si můžete všimnout zajímavých tradičních trhů a místních řemesel. Navštivte Katedrálu Notre-Dame a užijte si atmosféru místní kultury. Mbuji-Mayi je také skvělým výchozím bodem pro výlety do okolních národních parků a přírodních rezervací, kde můžete objevovat jedinečnou faunu a flóru střední Afriky.

Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz