O ObleťSvět.cz

Jsme nadšenci do cestování a dobrodružství, a to je důvod, proč jsme se rozhodli sdílet naše dojmy, zkušenosti a tipy s vámi na našem cestovatelském blogu. Jsme tým cestovatelů, kteří se neustále snaží objevit nová místa.

Naším cílem je tak přinášet vám inspiraci pro vaše cestovatelské plány. Ať už hledáte tipy na zajímavá místa, průvodce do oblíbených destinací nebo rady, jak najít akční letenky, jste na správném místě. Naše zkušenosti z cestování nám umožňují psát praktické a užitečné informace, které vám pomohou naplánovat vaše vlastní dobrodružství.

Věříme, že cestování by nemělo být omezováno finančními hranicemi, a proto se snažíme sdílet tipy na levné letenky a zájezdy, které nezruinují váš rozpočet. Máme zkušenosti s hledáním a využíváním akčních letenek a chceme vám ukázat, jak můžete cestovat za výhodné ceny.

Rádi sdílíme tipy na levná cestování, nabídky akčních letenek a rady o různých kombinacích letů z České republiky a okolí. Zvláštní místo v našich srdcích má Madrid, kde jsme žili téměř rok, a kam se stále rádi vracíme. Navštívili jsme různá exotická místa, včetně Patagonie, Islandu, Filipín, Jamajky, Bali a mnoha dalších. Plánujeme pokračovat ve svých dobrodružstvích v Portugalsku, Peru a Panamě.

Jak nás kontaktovat?

Pokud máte dotazy, připomínky nebo nápady na spolupráci, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: admin@obletsvet.cz nebo na naší Facebookové stránce – @Obleť Svět. Děkujeme za vaši podporu!

Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz