Honiara - Honiara, Solomon Islands
Průvodce městem

Honiara

Honiara, hlavní město Šalomounových ostrovů, je malebné místo ležící na pobřeží ostrova Guadalcanal. Toto exotické město nabízí nádherné pláže, kde si můžete užít slunce a koupání v teplém Tichém oceánu. Historické pamětihodnosti jako americanko-japonké památníky druhé světové války nebo Národní muzeum Šalomounových ostrovů vám přiblíží bohatou historii tohoto místa. Prozkoumejte místní trhy a ochutnejte exotickou kuchyni při procházce po přátelských ulicích Honiary.

Santa Cruz Island - Lichen encrusted rocks on Santa Cruz Island — in the Channel Islands National Marine Sanctuary, Santa Barbara County, California.
Průvodce městem

Santa Cruz Island

Santa Cruz Island je fascinující ostrov v souostroví Galapágy, který přináší úžasné zážitky pro milovníky přírody a dobrodruhy. Objektiv fotografa se zde jistě nepořádny najde mnoho zákoutí a navíc je zde světoznámé badatelské centrum Charlesa Darwina. Ostrov nabízí unikátní faunu a floru, kde poznáte nejen obří želvy, ale také zdejší exotické ptactvo - modronohé sule či iguány mořské. Nezmeškejte plavání se žraloky v zátoce Tortuga, nebo pozorování mořských lva v severní části Los Gemelos.

Kirakira - This photograph was taken at the local beach at Kirakira at sunset, when the rain was rolling in for another evening.
Průvodce městem

Kirakira

Kirakira je malebné město na Šalomounových ostrovech, které oplývá kouzelnou tropickou atmosférou. Tato exotická destinace nabízí nádherné bílé písčité pláže, bohatý podmořský život a fascinující kulturu místních obyvatel. Při návštěvě Kirakiry si nenechte ujít šanci okusit tradiční pokrmy, prozkoumat okolní divokou přírodu a pozorovat západ slunce z útulných plážových barů. Zdejší klid a pohoda vás určitě okouzlí a nabídne nezapomenutelný zážitek z dovolené.

Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz