Letenky do Šarm aš-Šajch

Hledáte levné letenky do destinace Šarm aš-Šajch? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Šarm aš-Šajch

Šarm aš-Šajch leží v Egyptu. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Šarm aš-Šajch navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
EgyptEgypt

Stručně a jasně

Stát

Egypt

Letiště

1 letiště (SSH)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Šarm aš-Šajch.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 0min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Sharm El Sheikh International Airport se nachází 9 km od centra města Šarm aš-Šajch.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Šarm aš-Šajch od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Šarm aš-Šajch je letiště Sharm El Sheikh International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Sharm El Sheikh International Airport (SSH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Šarm aš-Šajch je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Šarm aš-Šajch

K cestě do destinace Šarm aš-Šajch lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Šarm aš-Šajch - 16 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  The Heavenly Cathedral

  Navštivte úchvatnou Nebeskou katedrálu v Šarm aš-Šajchu. Tento nádherný kostel je obklopen nádhernou krajinou a nabízí úžasné výhledy na město. Vstup je zdarma a můžete si prohlédnout krásné vitráže a sochy uvnitř. Navštivte tuto krásnou památku a zažijte duchovní zážitek, který vám zůstane v paměti navždy.

 • Placeholder image.
   

  Mustafa Mosque

  Navštivte mešitu Mustafa v Šarm aš-Šajchu a objevte krásu islámské architektury. Tato mešita je jednou z nejvýznamnějších v oblasti a nabízí návštěvníkům klidné místo k meditaci a odpočinku. Užijte si krásné výhledy na město a okolní krajinu z terasy mešity. Prohlédněte si také bohatou sbírku islámských artefaktů a obrazů.

 • Placeholder image.
   

  Soho Square Dancing Fountain

  Soho Square Dancing Fountain je nezapomenutelným zážitkem pro návštěvníky Šarm aš-Šajchu. Fontána tancuje podle rytmu hudby a vytváří kouzelnou atmosféru. Soho Square je také místem pro nákupy, restaurace a zábavu. Navštivte tuto oblíbenou turistickou destinaci a užijte si nezapomenutelný večer v Šarm aš-Šajchu.

 • Placeholder image.
   

  King Tut Museum

  V King Tut Museum v Šarm aš-Šajchu se můžete podívat na fascinující výstavu egyptských artefaktů, včetně nádherných soch a pohřebních předmětů. Vstoupíte do světa starověkého Egypta a dozvíte se více o životě a kultuře této zajímavé civilizace. Pro milovníky historie je to nezapomenutelný zážitek, který rozhodně stojí za návštěvu.

 • Placeholder image.
   

  El Sherif Safari

  Zažijte dobrodružství na pouštní safari s El Sherif Safari v Šarm aš-Šajch. Projděte se na velbloudech, ochutnejte tradiční beduínské jídlo a užijte si nezapomenutelné zážitky při sledování západu slunce nad pouští. Profesionální průvodci vám ukážou skryté kouty pouště a vyprávějí vám zajímavosti o místní kultuře. Nechte se unést kouzlem pouště s El Sherif Safari.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Šarm aš-Šajch

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Iraklio
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 29 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz