Letenky do Mogadišu

Hledáte levné letenky do destinace Mogadišu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Mogadišu

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Mogadišu navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
SomálskoSomálsko

Stručně a jasně

Stát

Somálsko

Letiště

1 letiště (MGQ)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Mogadišu.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 14min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Aden Adde International Airport se nachází 4 km od centra města Mogadišu.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Mogadišu od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Mogadišu je letiště Aden Adde International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Aden Adde International Airport (MGQ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Mogadišu je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Mogadišu

K cestě do destinace Mogadišu lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Mogadišu - 9 míst co vidět .

 •  

  Masjidka Isbahaysiga,(Mogadishu Central Mosque)

  Masjidka Isbahaysiga, také známá jako Mogadishu Central Mosque, je největší mešita v Somálsku a jedním z nejvýznamnějších památek Mogadiša. Je to skvělé místo pro návštěvu, pokud se zajímáte o islámskou architekturu a kulturu. Vstup do mešity je zdarma a turisté jsou vítáni, pokud dodržují pravidla a zvyklosti islámu. Navštivte Masjidka Isbahaysiga a objevte krásy somálského náboženského dědictví.

 • Placeholder image.
   

  Bakaara Market

  Tržiště Bakaara v Mogadišu je největší tržiště v Somálsku. Nabízí širokou škálu zboží, včetně potravin, oblečení a elektroniky. Navštivte toto tržiště, abyste se ponořili do místní kultury a nakoupili si nějaké suvenýry. Buďte opatrní a nezapomeňte se vybavit dostatečně hotovostí, protože karty se zde často nepřijímají.

 •  

  Somali National Museum

  Navštivte Somalské národní muzeum v Mogadišu a objevte fascinující historii Somálska. Muzeum nabízí nádherné exponáty, které ukazují bohatou kulturu a tradice země. Prozkoumejte výstavy, které zahrnují archeologické nálezy a umělecká díla. Vstupné do muzea je zdarma a vaše návštěva pomůže s udržováním této důležité kulturní instituce.

 • Placeholder image.
   

  The Tomb of the Unknown Soldier

  Hrob neznámého vojína v Mogadišu je místem vzpomínky na padlé v bojích. Tento symbolický hrob připomíná neznámé vojáky, kteří položili své životy za svobodu a mír. Tento památník je místem úcty a vzpomínky a je vhodným místem pro každého, kdo chce uctít památku hrdinů a připomenout si význam míru a svobody.

 • Placeholder image.
   

  Black Hawk down 2

  Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, neváhejte navštívit Mogadišo a vyzkoušet si simulátor boje Black Hawk down 2. Zažijete napínavé chvíle boje v ulicích města a budete se cítit jako opravdový voják. Mogadišo je sice městem s komplikovanou historií, ale tento zážitek si určitě nenechte ujít!

Počasí Mogadišu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Mogadišu

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Amsterdam
✈️ Zpátečka
🚀 2 393 Kč
Las Palmas de Gran Canaria
Barcelona
🤘 Multi-city
🔥 2 889 Kč
Zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Chania
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz