san-francisco

Letenky do San Francisca

Hledáte levné letenky do San Francisca? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

San Francisco

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete San Francisco navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do San Francisca přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy
🏛️ Architektura
👀 Památky
🏞️ Národní parky

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (SFO)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace San Francisco.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 58min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště San Francisco International Airport se nachází 18 km od centra města San Francisco.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace San Francisco od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města San Francisco je letiště San Francisco International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: San Francisco International Airport (SFO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci San Francisco je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci San Francisco

K cestě do destinace San Francisco lze využít 1 letiště.

Co vidět v San Franciscu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 26 míst, co vidět v San Franciscu .

 • PIER 39
   

  PIER 39

  PIER 39 je jedním z nejpopulárnějších turistických míst v San Franciscu. Nachází se zde mnoho obchodů, restaurací a zábavních atrakcí, jako například akvárium a přístav s tuleni. Výhled na zátoku San Francisco a Golden Gate Bridge je úchvatný. PIER 39 je ideální pro rodiny s dětmi i pro milovníky zábavy a nakupování.

 • Golden Gate Park
   

  Golden Gate Park

  Golden Gate Park je největší park v San Franciscu, který nabízí návštěvníkům mnoho aktivit a zábavy. V parku se nachází botanická zahrada, japonská zahrada, muzea, jezera a mnoho dalších zajímavých míst. Pro milovníky sportu jsou zde k dispozici tenisové kurty, golfové hřiště, cyklostezky a mnoho dalšího. Vstup do parku je zdarma a je to skvělé místo pro piknik s rodinou a přáteli.

 • The Walt Disney Family Museum
   

  The Walt Disney Family Museum

  Ve Walt Disney rodinném muzeu se dozvíte vše o životě a tvorbě tohoto slavného animátora. Muzeum se nachází v San Franciscu a nabízí mnoho interaktivních výstav. Navštivte toto muzeum a prozkoumejte svět Disneyho postaviček a animovaných filmů, které zaujaly celý svět.

 • De Young Museum, Golden Gate Park, San Francisco, California, USA, seen from along the Music Concourse.
   

  de Young Museum

  Muzeum de Young patří mezi nejvýznamnější kulturní instituce v San Franciscu. Jeho sbírky zahrnují umělecká díla z celého světa, včetně amerického umění, afrického umění a uměleckých předmětů původních obyvatel Kalifornie. Muzeum se nachází v srdci Golden Gate Parku a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu.

 • Coit Tower, San Francisco. Coit Tower in San Francisco, California, USA, San Francisco.
   

  Coit Tower

  Coit Tower je jedním z nejznámějších symbolů San Francisca. Tento 64 metrů vysoký věžový komplex se nachází na Telegraph Hill a nabízí nádherné výhledy na město a záliv. Interiér věže zdobí nádherné fresky, které připomínají historii San Francisca. Navštivte Coit Tower a užijte si nezapomenutelný zážitek z výhledu na toto úchvatné město.

Počasí v San Franciscu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace San Francisco

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
ras-al-khaimah
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Neapol
milan
🤘 Multi-city
🎉 2 542 Kč
Nice
✨ Víkendovka
😎 966 Kč

Na víkend do Nice

Francie
Před 44 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz