Štětín

Letenky do Štětínu

Hledáte levné letenky do Štětínu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Štětín

Štětín leží ve státě Polsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Štětín navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Štětínu přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
PolskoPolsko
📜 Historie
👀 Památky
🏛️ Architektura
🏺 Museum

Stručně a jasně

Stát
Polsko
Letiště
1 letiště (SZZ)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Štětín.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 55min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Szczecin-Goleniow Solidarity Airport se nachází 29 km od centra města Štětín.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Štětín od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Štětín je letiště Szczecin-Goleniow Solidarity Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Szczecin-Goleniow Solidarity Airport (SZZ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Štětín je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Štětín

K cestě do destinace Štětín lze využít 1 letiště.

Co vidět v Štětíně

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 14 míst, co vidět v Štětíně .

 • Wały Chrobrego - widok ze statku "białej floty"
   

  Wały Chrobrego

  Wały Chrobrego, dříve známé jako Hakenova terasa, je vyhlídková promenáda v polském městě Štětín. Nachází se na skalnatém útesu podél řeky Odry a je dlouhá 500 metrů. Spolu s Národním muzeem, vévodským hradem a katedrálou svatého Jakuba apoštola tvoří urbanistický a architektonický celek. Byla navržena a postavena pod dohledem Wilhelma Meyer-Schwartaua v letech 1902 až 1921 a pojmenována po bývalém starostovi města Hermannu Hakenovi. Po druhé světové válce byla přejmenována na počest polského vévody a krále Boleslava I. Chrobryho.

 • Pomeranian Dukes' Castle in Szczecin
   

  Hrad Pomořanských vévodů

  Hrad Pomořanských vévodů v Štětíně je nádherně zrekonstruovaný zámek, který hostí umělecké a historické výstavy, stejně jako klasické koncerty, některé z nich se konají venku v létě. Tento historický hrad je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Štětíně a nabízí úžasný pohled na město. Pokud hledáte kulturní zážitek, návštěva tohoto hradu by neměla chybět na vašem seznamu.

 • Národní muzeum
   

  Národní muzeum

  Národní muzeum ve Štětíně je muzeum v Polsku, založené 1. srpna 1945. Hlavní část výstavy je umístěna v historickém domě Pomořanských statků, postaveném v letech 1727-1729. Muzeum má šest oddělení, z nichž pět se nachází ve Štětíně a jedno v Gryficích. Výstavy zahrnují starověké a moderní umění, archeologické, historické, numismatické, námořní a etnografické sbírky.

 • Katedrála svatého Jakuba
   

  Katedrála svatého Jakuba

  Katedrála svatého Jakuba je gotická katedrála, která byla postavena v 12. až 14. století a je druhou nejvyšší katedrálou v Polsku. Její dominantní věže a působivá architektura ji činí jedním z nejvýznamnějších památek v Szczecinu. Katedrála byla postavena občany města a inspirovala se kostelem svaté Marie v Lübecku. Po druhé světové válce byla rekonstruována jako římskokatolická katedrála.

 • Solidarity Square
   

  Plac Solidarności

  Návštěva Štětínu by měla zahrnovat procházku náměstím Plac Solidarnośc. Toto náměstí bylo pojmenováno na počest hnutí Solidarity, které sehrálo klíčovou roli v polské historii. Zde se nachází mnoho historických budov a památek, včetně katedrály sv. Jakuba a nádherného barokního paláce Loitzů. Náměstí je také obklopeno mnoha restauracemi a kavárnami, kde si můžete vychutnat místní kuchyni.

Počasí v Štětíně

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Štětín

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Bilbao centrum
porto
🤘 Multi-city
🤩 2 199 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz