A Coruña

Prodloužený víkend A Coruña

Plánujete prodloužený víkend do destinace A Coruña? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - A Coruña

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci A Coruña na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Aquarium Finisterrae, Herkulova věž, National Museum of Science and Technology - MUNCYT a mnoho dalších. A Coruña se nachází ve Španělsku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci A Coruña je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŠpanělskoŠpanělsko

Rychlý přehled

Stát

Španělsko

Letiště

1 letiště (LCG)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout A Coruña - 25 míst co vidět .

 •  

  Aquarium Finisterrae

  Akvarium Finisterrae v A Coruña nabízí fascinující pohled na místní podmořský svět. Zahrnuje mnoho druhů ryb a dalších mořských živočichů, včetně žraloků a chobotnic. Pro milovníky mořského života je to skvělé místo k návštěvě. Navštivte Akvarium Finisterrae a prozkoumejte tajemný svět pod vodou!

 •  

  Herkulova věž

  Herkulova věž je majestátní památka v A Coruña, Španělsko. Tato věž, která byla postavena v římských dobách, je nejstarší světový maják, který stále funguje. Vstup na věž je zdarma a nabízí nádherné výhledy na Atlantický oceán a okolní krajinu. Navštivte tuto památku a prožijte nezapomenutelný zážitek z historie a krásy Galicie.

 •  

  National Museum of Science and Technology - MUNCYT

  Navštivte Národní muzeum vědy a techniky v A Coruña a objevte fascinující svět vědy a techniky. Muzeum nabízí interaktivní expozice, které vás zavedou na cestu historií vynálezů a objevů. Prozkoumejte světové prvky, stroje a technologie, které změnily náš svět. Vstupné je zdarma a muzeum je otevřeno každý den od 10 do 14 hodin a od 16 do 20 hodin.

 •  

  Science Museum

  Navštivte Vědecké muzeum v A Coruña a objevte fascinující svět vědy. Muzeum nabízí interaktivní expozice, které zaujmou nejen děti, ale i dospělé. Prohlédněte si výstavy o astronomii, fyzice, biologii a mnoho dalších témat. Muzeum také pořádá zajímavé akce a workshopy pro návštěvníky všech věkových kategorií.

 •  

  Elviña Fortified Iron Age Settlement

  Navštivte opevněné keltské sídliště Elviña a prozkoumejte jeho tajemství. Toto historické místo se nachází v A Coruña a je jedním z nejzachovalejších keltských sídlišť v Galicii. Procházejte se po kamenných zdech a objevujte zbytky keltské kultury. Užijte si nezapomenutelný zážitek a poznávejte historii Galicie.

Počasí A Coruña

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci A Coruña

K cestě do destinace A Coruña lze využít 1 letiště.

A Coruña - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Amsterdam
✈️ Zpátečka
🚀 2 393 Kč
Las Palmas de Gran Canaria
Barcelona
🤘 Multi-city
🔥 2 889 Kč
Zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Iraklio
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz