Agádír

Prodloužený víkend v Agádíru

Plánujete prodloužený víkend v Agádíru? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Agádíru

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Agádíru na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Crocoparc, Souk El Had, Paradise Valley a mnoho dalších. Agádír se nachází ve státě Maroko přibližně 4h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Agádíru je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
MarokoMaroko

Rychlý přehled

Stát

Maroko

Letiště

1 letiště (AGA)

Co vidět v Agádíru

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 17 míst, co vidět v Agádíru .

 •  

  Crocoparc

  Crocoparc je skvělým místem pro milovníky přírody a zvířat. Tento park je domovem pro mnoho druhů krokodýlů, hadů a ještěrek, a nabízí návštěvníkům možnost vidět je v jejich přirozeném prostředí. Kromě toho zde můžete najít i mnoho dalších zvířat, jako jsou opice a želvy. Crocoparc je skvělým místem pro rodinný výlet, který určitě nezklame.

 •  

  Souk El Had

  Pokud hledáte autentický marocký zážitek, navštivte trh Souk El Had v Agádíru. Tento trh nabízí širokou škálu místních produktů, jako jsou kožené zboží, koření, textilie a mnoho dalšího. Procházejte se mezi stánky a ochutnávejte místní speciality, jako jsou datle a arganový olej. Trh je otevřen každý den a nabízí jedinečnou možnost prozkoumat místní kulturu a tradice.

 •  

  Paradise Valley

  Pokud hledáte krásné místo pro relaxaci a odpočinek, navštivte Paradise Valley v Agádíru. Toto údolí nabízí nádhernou přírodu, křišťálově čistou vodu a skvělé místo pro koupání a pikniky. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, jsou zde také možnosti horolezectví a skákání do vody. Paradise Valley je ideálním místem pro rodinné výlety i romantické procházky ve dvou.

 •  

  Vallee des Oiseaux

  Vallee des Oiseaux je krásný park v Agádíru, který je domovem mnoha druhů ptáků a zvířat. Procházejte se mezi palmami a oleandry a pozorujte papoušky, vlaštovky a další druhy. Park je ideálním místem pro odpočinek po náročném dni plném aktivit. Vstupné do parku je zdarma, takže si můžete užít krásu přírody bezplatně.

 •  

  Marina D'agadir

  Marina D'agadir je největší přístav v Maroku. Nachází se v městě Agádír, které je proslulé svými plážemi a sluncem. Marina nabízí krásné výhledy na Atlantský oceán a přístav je plný luxusních jachet. Pro milovníky vodních sportů je k dispozici široká škála aktivit, včetně surfování a potápění. Užijte si jedinečnou atmosféru a nezapomeňte ochutnat místní speciality v jedné z restaurací v okolí mariny.

Počasí v Agádíru

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Agádír

K cestě do destinace Agádír lze využít 1 letiště.

Ubytování v Agádíru

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 28 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz