pláž v agadiru, maroko

Prodloužený víkend v Agádíru

Plánujete prodloužený víkend v Agádíru? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Agádíru

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Agádíru na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Souk El Had, La Nouvelle Medina Polizzi, Marina D'agadir a mnoho dalších. Agádír se nachází ve státě Maroko přibližně 4h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Agádíru je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
MarokoMaroko
🌊 Moře
🍸 Noční život
🏛️ Architektura

Rychlý přehled

Stát
Maroko
Letiště
1 letiště (AGA)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Agádíru

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 14 míst, co vidět v Agádíru .

 • Souk El Had
   

  Souk El Had

  Pokud hledáte autentický marocký zážitek, navštivte trh Souk El Had v Agádíru. Tento trh nabízí širokou škálu místních produktů, jako jsou kožené zboží, koření, textilie a mnoho dalšího. Procházejte se mezi stánky a ochutnávejte místní speciality, jako jsou datle či jehněčí kebab. Trh je otevřen každý den a nabízí jedinečnou možnost prozkoumat místní kulturu a tradice.

 • La Nouvelle Medina Polizzi
   

  La Nouvelle Medina Polizzi

  La Nouvelle Medina Polizzi je nádherný komplex starověkých staveb, který se nachází v Agádíru. Tento komplex byl postaven v tradičním marockém stylu a nabízí dokonalou kombinaci historie a moderního života. Tato rekonstrukce staré mediny v Agadiru, která byla bohužel zničena zemětřesením, je povinnou návštěvou během vašeho pobytu v Agadiru.

 • Marina D'agadir
   

  Marina D'agadir

  Marina D'agadir je největší přístav v Maroku. Nachází se v městě Agádír, které je proslulé svými plážemi. Marina nabízí krásné výhledy na Atlantský oceán a přístav je plný luxusních jachet. Pro milovníky vodních sportů je k dispozici široká škála aktivit, včetně surfování a potápění. Užijte si jedinečnou atmosféru a nezapomeňte ochutnat místní speciality v jedné z restaurací v okolí mariny.

 • Agadir Oufella
   

  Agadir Oufella

  Agadir Oufella je starobylá pevnost, která se nachází na kopci nad městem Agádír. Z vrcholu kopce se naskýtá úchvatný výhled na město a okolní krajinu. Pevnost byla postavena v 16. století a v současnosti slouží jako oblíbená turistická atrakce. Navštivte Agadir Oufella a prozkoumejte historii Maroka s nádherným panoramatem na pozadí.

 • Agadir Beach
   

  Agadir Beach

  Agadir Beach je jednou z nejkrásnějších pláží v Maroku. Láž má přes 9 kilometrů a nabízí dostatek prostoru pro koupání i opalování. Voda je zde čistá a teplá, což ocení zejména rodiny s dětmi. Na pláži najdete mnoho restaurací a stánků s občerstvením. Agadir Beach je ideálním místem pro dovolenou plnou relaxace a odpočinku na slunci.

Počasí v Agádíru

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Agádír

K cestě do destinace Agádír lze využít 1 letiště.

Ubytování v Agádíru

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz