Agri - Mount Kösedağ and Flowers. Kösedağ is a mount located in Eleşkirt, Ağrı, Turkey.

Prodloužený víkend Agri

Plánujete prodloužený víkend do destinace Agri? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Agri

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Agri na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Ishak Pasa Palace, Valley of the Temples a mnoho dalších. Agri se nachází ve státě Turecko přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Agri je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (AJI)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Agri - 2 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Ishak Pasa Palace

  Ishak Pasa Palace je historická památka nacházející se v Agri v Turecku. Tento palác byl postaven v 18. století a je jedním z nejvýznamnějších architektonických skvostů v zemi. Návštěvníci mohou obdivovat jeho krásné interiéry, včetně zdobených stropů a nádherných mozaik. Palác nabízí také nádherný výhled na okolní krajinu. Pro milovníky historie a architektury je Ishak Pasa Palace nevynechatelným místem při cestě do Agri.

 • Valley of the Temples
   

  Valley of the Temples

  Agri je malebné městečko v Turecku, známé svým historickým a kulturním bohatstvím. Mezi nejvýznamnější památky patří starověký chrám zasvěcený bohyni Athéně a archeologické muzeum, které uchovává mnoho artefaktů z římského a byzantského období. Město je také výchozím bodem pro návštěvu největšího jezera v Turecku, Vanu, a prozkoumání okolních hor a údolí. Agri je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a autentickou tureckou atmosféru.

Počasí Agri

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Agri

K cestě do destinace Agri lze využít 1 letiště.

Agri - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
Belfast
londyn
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Riga
✈️ Zpátečka
🎉 878 Kč
tenerife
pláž v agadiru, maroko
🤘 Multi-city
🔥 2 069 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
mykonos
Pohled na Athény
🤘 Multi-city
🚀 2 422 Kč
Katánie
✈️ Zpátečka
💣 1 284 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz