Prodloužený víkend Al Qurayyat

Plánujete prodloužený víkend do destinace Al Qurayyat? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Al Qurayyat

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Al Qurayyat na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Al Qurayyat, Best Western Plus Al Qurayyat City Center بست ويسترن القريات سيتي سنتر a mnoho dalších. Al Qurayyat se nachází ve státě Saúdská Arábie přibližně 4h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Al Qurayyat je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
Saúdská ArábieSaúdská Arábie

Rychlý přehled

Stát
Saúdská Arábie
Letiště
1 letiště (URY)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Al Qurayyat - 2 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Al Qurayyat

  Al Qurayyat je malebné město v severozápadním Saúdské Arábii, které láká turisty svými historickými památkami a krásnou přírodou. Můžete zde navštívit například pevnost Al-Ablaq, která je jednou z nejstarších staveb v oblasti. Pro milovníky přírody je ideální výlet do okolních pouští nebo návštěva oázy Al-Habala, která je obklopena palmovými háji a nabízí osvěžující koupání v jezírku.

 • Best Western Plus Al Qurayyat City Center بست ويسترن القريات سيتي سنتر
   

  Best Western Plus Al Qurayyat City Center بست ويسترن القريات سيتي سنتر

  V Best Western Plus Al Qurayyat City Center si užijete luxusní ubytování v srdci Al Qurayyat. Tento moderní hotel nabízí pohodlné pokoje s klimatizací a Wi-Fi připojením zdarma. Relaxujte v bazénu na střeše a užijte si nádherný výhled na město. Hotel je ideální pro ty, kteří chtějí objevovat krásy Al Qurayyat a okolí.

Počasí Al Qurayyat

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Al Qurayyat

K cestě do destinace Al Qurayyat lze využít 1 letiště.

Al Qurayyat - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz