Al Wajh - شاطئ الوجه

Prodloužený víkend Al Wajh

Plánujete prodloužený víkend do destinace Al Wajh? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Al Wajh

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Al Wajh na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například شاطئ زاعم, كورنيش الوجه, شاطئ الوجه الصخرة a mnoho dalších. Al Wajh se nachází ve státě Saúdská Arábie přibližně 4.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Al Wajh je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Saúdská ArábieSaúdská Arábie

Rychlý přehled

Stát

Saúdská Arábie

Letiště

1 letiště (EJH)

Časový posun

+2h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Al Wajh - 9 míst co vidět .

 • شاطئ زاعم
   

  شاطئ زاعم

  Pláž Za'em je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Tato krásná pláž nabízí návštěvníkům čistou vodu a bílý písek. Můžete si zde užít slunce a koupání, nebo se projít po pláži a pozorovat místní život. Pláž Za'em je skvělou volbou pro rodiny s dětmi i páry, kteří hledají romantiku a romantickou atmosféru.

 • كورنيش الوجه
   

  كورنيش الوجه

  Korniš Al Wajh je krásným příkladem saúdskoarabského pobřeží s výhledem na Rudé moře. Tento přírodní útvar nabízí mnoho aktivit, jako jsou jízda na kole, rybaření a procházky po pláži. Užijte si krásné panoramatické výhledy na okolní krajinu. Korniš Al Wajh je ideálním místem pro relaxaci a užívání si přírody, která vás zanechá bez dechu.

 • شاطئ الوجه الصخرة
   

  شاطئ الوجه الصخرة

  Pláž Skalnatý obličej v Al Wajhu je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a krásnou přírodu. Skalnaté útesy a tyrkysová voda vytváří nádhernou scenérii. Pláž je vhodná pro koupání, potápění a procházky podél pobřeží. Navštivte tuto skrytou perlu a užijte si krásy pobřeží Rudého moře.

 • السوق القديم في الوجه
   

  السوق القديم في الوجه

  Navštivte tradiční tržiště v Al Wajhu a prožijte autentickou saúdskoarabskou atmosféru. Najdete zde mnoho stánků s místními specialitami, rukodělnými výrobky a suvenýry. Procházejte se mezi stánky a ochutnávejte místní pochoutky, nebo si kupte tradiční suvenýr jako památku na svou cestu. Užijte si jedinečný zážitek z tradičního arabského tržiště.

 • Al Wajh Castle
   

  Al Wajh Castle

  Hrad Al Wajh se nachází v malém městečku Al Wajh v Saúdské Arábii. Je to krásné a historické místo, které stojí za návštěvu. Hrad byl postaven v 16. století a byl využíván jako obranná pevnost. Dnes je z něj krásný výhled na město a okolní krajinu. Navštivte tento skvost a prozkoumejte jeho bohatou historii.

Počasí Al Wajh

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Al Wajh

K cestě do destinace Al Wajh lze využít 1 letiště.

Al Wajh - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
rim-pohled
✨ Víkendovka
🎉 1 335 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🎉 1 583 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz