Ålesund

Prodloužený víkend v Ålesundu

Plánujete prodloužený víkend v Ålesundu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Ålesundu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Ålesundu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Jugendstilsenteret og KUBE, Sunnmøre Museum, Atlanterhavsparken a mnoho dalších. Ålesund se nachází ve Norsku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Ålesundu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NorskoNorsko
🌲 Příroda
🏞️ Národní parky
👀 Památky

Rychlý přehled

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (AES)

Co vidět v Ålesundu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 13 míst, co vidět v Ålesundu .

 • Jugendstilsenteret og KUBE
   

  Jugendstilsenteret og KUBE

  Jugendstilsenteret og KUBE v Ålesundu je fascinujícím muzeem pro milovníky umění a architektury. Nachází se v srdci města a nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost podívat se na norskou secesi a její vliv na design. Výstavy jsou interaktivní a zábavné, takže se budete učit i bavit. Určitě neváhejte navštívit tento unikátní kulturní klenot v Ålesundu.

 • Sunnmøre Museum
   

  Sunnmøre Museum

  Sunnmøre Museum v Ålesundu vás přivítá k návštěvě historických domů a tradičních lodí, které vám ukážou život v této oblasti v minulosti. Prozkoumejte expozice a naučte se o historii norského rybolovu a řemesel. Muzeum je skvělým místem pro rodiny a milovníky historie.

 • Atlanterhavsparken
   

  Atlanterhavsparken

  Atlanterhavsparken je největší akvárium v Norsku a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Zde můžete pozorovat různé druhy ryb, včetně žraloků, a dokonce se s nimi i setkat tváří v tvář. Park také nabízí nádherný výhled na pobřeží a horu Aksla. Navštivte Atlanterhavsparken a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Norsku.

 • Atlantic Sea-Park
   

  Atlantic Sea-Park

  Navštivte Atlantic Sea-Park v norském městě Ålesund a objevte fascinující život pod hladinou. Park nabízí nejen možnost vidět žraloky, velryby a delfíny, ale také se dozvědět více o jejich životě a ochraně mořského prostředí. Prožijte nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu a podpořte tak ochranu přírody.

 • Fisheries Museum in Ålesund
   

  Fisheries Museum in Ålesund

  Navštivte Muzeum rybolovu v Ålesundu a zjistěte víc o historii rybolovu v této oblasti. Muzeum nabízí fascinující výstavy o tradičním rybolovu, moderních technologiích a vývoji rybolovného průmyslu. Můžete se také podívat na umělecké sklo v Ingridině sklárně. Prozkoumejte krásné město Ålesund a jeho okolí.

Počasí v Ålesundu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ålesund

K cestě do destinace Ålesund lze využít 1 letiště.

Ubytování v Ålesundu

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

lefkada
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
😍 1 839 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
sal
🌴 Dovolená
💣 17 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🔥 2 509 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz