Ancona, Itálie

Prodloužený víkend Ancona

Plánujete prodloužený víkend do destinace Ancona? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Ancona

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Ancona na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například San Francesco alle Scale, Ancona Lighthouse, Ancona Cathedral a mnoho dalších. Ancona se nachází ve Itálii přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Ancona je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát

Itálie

Letiště

1 letiště (AOI)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ancona - 20 míst co vidět .

 •  

  San Francesco alle Scale

  Kostel San Francesco alle Scale je skvělým místem k návštěvě v Anconě. Tento historický kostel, postavený ve středověku, nabízí nádhernou architekturu a umělecká díla. Uvnitř kostela naleznete mnoho zajímavých detailů, včetně fresky Madony s dítětem a sochy svatých. Pokud hledáte klidné místo pro meditaci, San Francesco alle Scale je tou správnou volbou.

 •  

  Ancona Lighthouse

  Ancona maják je významnou památkou města Ancona. Nachází se na pobřeží Jaderského moře a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Maják byl postaven v 19. století a sloužil k navigaci lodí. Dnes je maják turistickou atrakcí a nabízí možnost procházek po okolí. Užijte si romantickou atmosféru a krásné výhledy na moře a okolní krajinu.

 •  

  Ancona Cathedral

  Katedrála v Anconě, známá také jako Duomo di San Ciriaco, je jednou z nejvýznamnějších památek města. Stavba, která se nachází na vrcholu kopce, nabízí nádherný výhled na celé okolí. Katedrála byla postavena v románském a gotickém stylu a ukrývá mnoho uměleckých děl. Navštivte tuto krásnou památku a prožijte nezapomenutelný zážitek z návštěvy Ancony.

 •  

  Fontana del Calamo

  Fontána del Calamo se nachází v italském městě Ancona. Tato krásná fontána, zdobená sochami a mozaikami, je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele. Voda z fontány přináší v Anconě štěstí a prosperitu. Obklopena historickými budovami a úzkými uličkami, je Fontána del Calamo ideálním místem pro procházku po městě a poznání jeho kouzla.

 •  

  Svatá chýše

  Svatá chýše v italském městě Ancona patří mezi nejvýznamnější poutní místa v Evropě. Podle legendy sem byl přenesen dům, kde Panna Marie přijala zvěstování od archanděla Gabriela. Kostel a klášter byly postaveny v 16. století a jsou bohatě zdobeny uměleckými díly. Navštivte toto místo, kde se mísí víra a historie, a prožijte nezapomenutelný zážitek.

Počasí Ancona

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ancona

K cestě do destinace Ancona lze využít 1 letiště.

Ancona - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Chania
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz