Angelholm - Distriktsindelningen i Ängelholms kommun

Prodloužený víkend Angelholm

Plánujete prodloužený víkend do destinace Angelholm? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Angelholm

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Angelholm na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Ängelholms flygmuseum, Sven Jons udde, Lergöksrundan a mnoho dalších. Angelholm se nachází ve státě Švédsko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Angelholm je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (AGH)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Angelholm - 11 míst co vidět .

 • Ängelholms flygmuseum
   

  Ängelholms flygmuseum

  Muzeum letectví v Ängelholmu je skvělým zdrojem informací pro všechny nadšence letectví. Vystavuje mnoho historických letadel, modelů a dalších artefaktů, které připomínají vývoj letectví. Navštivte muzeum a prozkoumejte jeho fascinující sbírku letadel, která zahrnuje vše od prvních strojů až po moderní letadla. Určitě stojí za návštěvu pro všechny milovníky letectví!

 • Sven Jons udde
   

  Sven Jons udde

  Sven Jons udde je krásné místo na pobřeží Skagerraku, které nabízí úchvatné výhledy na moře. Tento malebný poloostrov je ideálním místem pro procházky a relaxaci. Pro milovníky přírody je zde také mnoho příležitostí k pozorování ptáků a dalších zvířat. Navštivte Sven Jons udde a užijte si klid a krásu švédského pobřeží.

 • Lergöksrundan
   

  Lergöksrundan

  Lergöksrundan je ideální pro milovníky přírody, kteří chtějí prozkoumat krásy švédského venkova. Tento okruh nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je vhodný pro pěší i cyklistické výlety. Pokud hledáte klid a odpočinek od městského ruchu, Lergöksrundan je tou správnou volbou pro vás.

 • Tullportsplatsen
   

  Tullportsplatsen

  Tullportsplatsen je malebné náměstí v Angelholmu, které stojí za návštěvu. Můžete si zde vychutnat místní atmosféru a obdivovat okolní historické budovy. Náměstí se nachází v blízkosti přístavu a nabízí krásné výhledy na moře. Navštivte Tullportsplatsen a objevte kouzlo tohoto švédského městečka!

 • Kronoskogen
   

  Kronoskogen

  Kronoskogen je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v přírodě. Tento krásný les se nachází v blízkosti města Angelholm a nabízí nádherné procházky a cyklotrasy. Obdivujte krásu místních jezer a potoků, poslouchejte zpěv ptáků a užijte si klidné okamžiky daleko od ruchu města. Kronoskogen je skvělou volbou pro milovníky přírody a klidu.

Počasí Angelholm

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Angelholm

K cestě do destinace Angelholm lze využít 1 letiště.

Angelholm - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz