Arbíl - Pendro in spring in 1968

Prodloužený víkend Arbíl

Plánujete prodloužený víkend do destinace Arbíl? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Arbíl

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Arbíl na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Citadel of Erbil, Sami Abdulrahman Park, Shanidar Park 2 a mnoho dalších. Arbíl se nachází ve státě Irák přibližně 4h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Arbíl je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
IrákIrák

Rychlý přehled

Stát
Irák
Letiště
1 letiště (EBL)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Arbíl - 11 míst co vidět .

 • googleusercontent.com
   

  Citadel of Erbil

  Citadela v Arbilu je nejstarší kontinuálně obydlené místo na světě a je zapsána na seznamu UNESCO. Tento starobylý komplex nabízí návštěvníkům fascinující pohled do minulosti a do historie regionu. V blízkosti citadely se nachází tradiční trhy a restaurace, kde si můžete vychutnat místní kuchyni. Navštivte tuto historickou památku a prožijte nezapomenutelný zážitek!

 • googleusercontent.com
   

  Sami Abdulrahman Park

  Park Samiho Abdulrahmana je ideálním místem pro odpočinek v srdci Arbílu. Tento krásný park nabízí klidné procházky podél zelených alejí a výhledy na okolní hory. V parku se nachází také hřiště a venkovní posilovna, které jsou zdarma k dispozici pro veřejnost. Navštivte tento park a užijte si chvíle klidu v příjemné atmosféře.

 • googleusercontent.com
   

  Shanidar Park 2

  Shanidar Park 2 je krásný park v iráckém městě Arbíl. Zahrnuje rozlehlé trávníky, květinové záhony a mnoho stromů, které poskytují příjemný stín. Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci, ať už sami nebo s rodinou. Navštivte Shanidar Park 2 a užijte si krásný výhled na město Arbíl a jeho okolí.

 • tripadvisor.com
   

  Syriac Heritage Museum

  Muzeum syrského dědictví v Arbilu je skvělým místem pro ty, kteří chtějí objevovat historii a kulturu této oblasti. Muzeum nabízí jedinečnou sbírku artefaktů a dokumentů, které představují syrské dědictví. Návštěvníci se dozvědí o historii, tradicích a životě lidí, kteří zde žili. Muzeum je skvělou volbou pro všechny, kteří se zajímají o syrskou historii a kulturu.

 • googleusercontent.com
   

  Kurdish Textile Museum

  Kurdské textilní muzeum v Arbilu je skvělým místem pro milovníky historie a umění. Muzeum nabízí bohatou sbírku kurdských textilií, které jsou ukázkou tradičního řemesla a kultury této oblasti. Návštěvníci se mohou dozvědět o technikách výroby a historii těchto nádherných kusů. Prozkoumejte krásu kurdských textilií a objevte fascinující historii této oblasti v tomto jedinečném muzeu.

Letiště k destinaci Arbíl

K cestě do destinace Arbíl lze využít 1 letiště.

Arbíl - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz