Prodloužený víkend Astypalaia Island

Plánujete prodloužený víkend do destinace Astypalaia Island? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Astypalaia Island

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Astypalaia Island na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Castle of Astypalaea, Astypalea Mills, Καμινάκια a mnoho dalších. Astypalaia Island se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Astypalaia Island je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (JTY)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Astypalaia Island - 9 míst co vidět .

 • Castle of Astypalaea
   

  Castle of Astypalaea

  Hrad Astypalaea se nachází na stejnojmenném řeckém ostrově. Tento historický hrad byl postaven ve 14. století a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a Egejské moře. Procházejte se po kamenných uličkách a objevujte tajemství této malebné oblasti. Hrad Astypalaea je skutečným pokladem Řecka, který stojí za návštěvu.

 • Astypalea Mills
   

  Astypalea Mills

  Astypalea Mills jsou starobylé větrné mlýny nacházející se na ostrově Astypalea. Tyto mlýny byly postaveny v 19. století a jsou jednou z nejvýznamnějších historických památek ostrova. Dnes slouží jako turistická atrakce, kde si můžete prohlédnout historické stroje a naučit se o tradičním způsobu mletí obilí. Navštivte Astypalea Mills a prohlédněte si krásu ostrova ze zcela nového úhlu pohledu.

 • Καμινάκια
   

  Καμινάκια

  Ostrov Astypalaia je plný skvělých míst, jako jsou Καμινάκια. Tyto malebné bílé domky se nacházejí v malebné vesničce na vrcholu kopce. Vychutnejte si krásný výhled na Egejské moře a okolní ostrovy. Prozkoumejte okolní útesy a krásné pláže, které jsou ideální pro koupání a opalování. Ostrov Astypalaia je ideálním místem pro klidnou dovolenou s rodinou nebo přáteli.

 • Archipelago cafe
   

  Archipelago cafe

  Navštivte Archipelago cafe na ostrově Astypalaia a ochutnejte místní speciality v příjemném a uvolněném prostředí. Tento kavárenský podnik nabízí vynikající kávu, čerstvě vymačkané ovocné šťávy a lahodné zákusky. S výhledem na krásné moře a okolní ostrovy si užijete jedinečnou atmosféru řeckého ostrovního života. Navštivte Archipelago cafe a zažijte nezapomenutelné chvíle na ostrově Astypalaia.

 • Astypalaia
   

  Astypalaia

  Astypalaia je malý řecký ostrov s bílými domy a modrými střechami, který vás okouzlí svou krásou. Navštivte starobylou pevnost, která se tyčí nad městem, užijte si slunce na krásných plážích a ochutnejte místní speciality v jedné z útulných tavern. Astypalaia vám nabídne nezapomenutelný zážitek z dovolené v Řecku.

Letiště k destinaci Astypalaia Island

K cestě do destinace Astypalaia Island lze využít 1 letiště.

Astypalaia Island - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 46 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz