Aurillac - Aurillac

Prodloužený víkend Aurillac

Plánujete prodloužený víkend do destinace Aurillac? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Aurillac

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Aurillac na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Eglise Notre-Dame aux Neiges, Museum des Volcans, GAEC Navarro a mnoho dalších. Aurillac se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Aurillac je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (AUR)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Aurillac - 3 míst co vidět .

 • Eglise Notre-Dame aux Neiges
   

  Eglise Notre-Dame aux Neiges

  Eglise Notre-Dame aux Neiges je krásným kostelem v centru Aurillacu. Jeho architektura a interiér jsou velmi působivé a stojí za návštěvu. Kostel byl postaven v 19. století a nabízí klidné místo pro meditaci a modlitbu. Navštivte tento historický kostel a objevte jeho krásy při prohlídce Aurillacu.

 • Placeholder image.
   

  Museum des Volcans

  Muzeum sopek v Aurillacu nabízí fascinující pohled na geologii regionu. Prohlédněte si expozice o historii sopečné činnosti a zkuste si sami vyrobit sopku. Interaktivní prvky jsou ideální pro rodiny s dětmi. Navštivte muzeum a zjistěte, jak sopečná činnost ovlivňuje krajinu a život místních obyvatel.

 • GAEC Navarro
   

  GAEC Navarro

  GAEC Navarro je rodinná farma v malebném francouzském městečku Aurillac. Zde se můžete seznámit s tradičním francouzským způsobem života a ochutnat místní speciality. Farmu provozuje rodina Navarro již po několik generací a s láskou se starají o svá zvířata. Navštivte GAEC Navarro a užijte si autentickou francouzskou atmosféru v srdci kraje Cantal.

Počasí Aurillac

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Aurillac

K cestě do destinace Aurillac lze využít 1 letiště.

Aurillac - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
Belfast
londyn
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Riga
✈️ Zpátečka
🎉 878 Kč
tenerife
pláž v agadiru, maroko
🤘 Multi-city
🔥 2 069 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
mykonos
Pohled na Athény
🤘 Multi-city
🚀 2 422 Kč
Katánie
✈️ Zpátečka
💣 1 284 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz