Bacau - Catedrala Ortodoxă cu hramul „Înălțarea Domnului” din Bacău (in construcție)

Prodloužený víkend Bacau

Plánujete prodloužený víkend do destinace Bacau? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Bacau

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Bacau na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Biserica Precista, Inima Bacaului, Observatorul Astronomic Victor Anestin a mnoho dalších. Bacau se nachází ve Rumunsku přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Bacau je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
RumunskoRumunsko

Rychlý přehled

Stát
Rumunsko
Letiště
1 letiště (BCM)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bacau - 8 míst co vidět .

 • googleusercontent.com
   

  Biserica Precista

  Biserica Precista je krásná rumunská pravoslavná katedrála, která se nachází v centru města Bacau. Tento nádherný kostel je jednou z nejvýznamnějších historických památek v této oblasti a určitě stojí za návštěvu. Uvnitř kostela se nachází mnoho uměleckých děl a klenotů, které jsou úžasné pro milovníky historie a kultury. Navštivte Biserica Precista a objevte krásu rumunského umění a architektury.

 • tripadvisor.com
   

  Inima Bacaului

  Inima Bacaului, neboli Srdce Bacăulu, je nejvýznamnější památník města Bacău v Rumunsku. Tento impozantní monument byl postaven v roce 1972 na počest rumunských vojáků padlých v první světové válce. Srdce Bacăulu se nachází v centru města a nabízí skvělý výhled na okolní krajinu. Navštivte tento historický symbol a uctěte památku hrdinů Rumunska.

 • tripadvisor.com
   

  Observatorul Astronomic Victor Anestin

  Observator Astronomický Victor Anestin v Bacau je ideálním místem pro milovníky astronomie. Tento moderní observatoř nabízí návštěvníkům neuvěřitelný pohled na hvězdy a planety. Vstupné je přátelské k peněžence a průvodci jsou ochotní poskytnout informace o všem, co se týká vesmíru. Navštivte Observator Astronomický Victor Anestin a objevte krásy noční oblohy.

 • Placeholder image.
   

  Arena Mall Bacau

  Arena Mall Bacau je moderní nákupní centrum v centru města Bacau. Nabízí široký výběr obchodů, restaurací a kaváren. Pro milovníky zábavy je zde také kino a bowlingová dráha. Centrum je ideálním místem pro strávení odpoledne s rodinou nebo přáteli. Navštivte Arena Mall Bacau a užijte si nákupy a zábavu v jednom!

 • googleusercontent.com
   

  Biserica Precista

  Biserica Precista je krásná rumunská pravoslavná katedrála, která se nachází v centru města Bacau. Tento nádherný kostel je jednou z nejvýznamnějších historických památek v této oblasti a rozhodně stojí za návštěvu. Uvnitř kostela se nachází mnoho uměleckých děl a klenotů, které jsou úžasné pro milovníky historie a kultury. Navštivte Biserica Precista a objevte krásu rumunského umění a architektury.

Počasí Bacau

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Bacau

K cestě do destinace Bacau lze využít 1 letiště.

Bacau - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Edinburgh- výhled
londyn
🤘 Multi-city
🤩 1 918 Kč
Neapol
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 638 Kč
Kefalonie
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz