Bajadoz, Španělsko

Prodloužený víkend Badajoz

Plánujete prodloužený víkend do destinace Badajoz? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Badajoz

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Badajoz na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Museo Arqueológico Provincial de Badajoz, Alcazaba of Badajoz, Fuerte de San Cristobal a mnoho dalších. Badajoz se nachází ve Španělsku přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Badajoz je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko

Rychlý přehled

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (BJZ)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Badajoz - 8 míst co vidět .

 • Museo Arqueológico Provincial de Badajoz
   

  Museo Arqueológico Provincial de Badajoz

  Museo Arqueológico Provincial de Badajoz přináší fascinující pohled na historii regionu. Nachází se v La Alcazaba, pevnosti ze 9. století, která kdysi sloužila jako vojenská obrana. Expozice zahrnují archeologické nálezy a artefakty, které dokumentují život a kulturu obyvatel této oblasti v průběhu staletí. Pokud máte zájem o historii, neváhejte a navštivte toto fascinující muzeum.

 • Alcazaba of Badajoz
   

  Alcazaba of Badajoz

  Alcazaba of Badajoz je krásný arabský hrad, který se nachází v srdci města Badajoz. Tento historický památník nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a přináší návštěvníkům pohled na bohatou historii města. Prozkoumejte krásné zahrady a pozorujte nádhernou architekturu. Pro milovníky historie a architektury je Alcazaba of Badajoz must-see atrakcí v Badajozu.

 • Fuerte de San Cristobal
   

  Fuerte de San Cristobal

  Fuerte de San Cristobal je historická pevnost v Badajozu, která nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Pevnost byla postavena v 17. století a sloužila jako obrana proti portugalským vojskům. Dnes je to populární turistická atrakce, která nabízí fascinující pohled do minulosti a nádherné fotografické příležitosti.

 • Convent of the Carmelite Nuns
   

  Convent of the Carmelite Nuns

  Návštěva kláštera karmelitánských sester v Badajozu je nezapomenutelným zážitkem. Tento historický klášter je skvělým příkladem klidného a tichého místa, kde můžete najít klid a odpočinek. Užijte si krásné okolí a prohlédněte si nádhernou architekturu kláštera. Navštivte tuto památku a zažijte atmosféru dávných časů.

 • Jardines de La Galera
   

  Jardines de La Galera

  Jardines de La Galera jsou krásné zahrady v centru města Badajoz. Tento malebný park nabízí klidné a relaxační prostředí pro odpočinek od shonu města. Vychutnejte si procházku podél kvetoucích záhonů, fontán a soch. Jardines de La Galera jsou ideálním místem pro piknik s rodinou nebo romantickou procházku s partnerem.

Počasí Badajoz

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Badajoz

K cestě do destinace Badajoz lze využít 1 letiště.

Badajoz - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz