Baden-Baden - Katholische Stiftskirche in Baden-Baden (Baden-Württemberg, Deutschland)

Prodloužený víkend Baden-Baden

Plánujete prodloužený víkend do destinace Baden-Baden? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Baden-Baden

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Baden-Baden na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Lichtentaler Alle, Fabergé Museum, Klášter Lichtenthal a mnoho dalších. Baden-Baden se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Baden-Baden je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (FKB)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Baden-Baden - 18 míst co vidět .

 • Lichtentaler Alle
   

  Lichtentaler Alle

  Lichtentaler Alle v Baden-Badenu je krásnou procházkovou cestou podél řeky Oos. Tuto alej obklopují malebné zahrady, květinové záhony a historické vily. Procházka tudy je jedinečným zážitkem pro milovníky přírody a historie. Navštivte Lichtentaler Alle v jarních měsících, kdy se zde rozkvétají tisíce květin, nebo v podzimních měsících, kdy se zde můžete projít podél barevných stromů a užít si romantickou atmosféru města.

 • Fabergé Museum
   

  Fabergé Museum

  Baden-Baden je domovem neuvěřitelného Fabergého muzea, které je jedním z nejvýznamnějších muzeí světa, které se specializuje na Fabergého díla. Muzeum obsahuje nejen klenoty, ale i další mimořádné umělecké předměty. Vstupte do světa luxusu a krásy, který vám připomene slavnou éru carského Ruska. Určitě stojí za návštěvu!

 • Lichtenthal Abbey in Baden-Baden (BW, Germany).
   

  Klášter Lichtenthal

  Navštivte klášter Lichtenthal v Baden-Badenu a prožijte klidný okamžik v jeho historických zahradách. Tento gotický klášter byl založen již v roce 1245 a je domovem řádu cisterciaček. Uvnitř kláštera se nachází nádherné fresky a sochy, které rozhodně stojí za shlédnutí. Dovolte si odpočinout a nabrat energii v tomto klidném a duchovním místě.

 • Fresco from the Trinkhalle Baden-Baden.
   

  Trinkhalle

  Trinkhalle je krásná budova v Baden-Badenu, která slouží jako lázeňská kolonáda. Voda z pramenů se zde prodává ve skleněných lahvích a můžete si ji vychutnat v příjemném prostředí. Budova je vyzdobena krásnými freskami a sochami. Navštivte Trinkhalle a ochutnejte jedinečnou vodu z pramenů Baden-Badenu.

 • Merkur
   

  Merkur

  V Baden-Badenu se nachází hora Merkur, která je ideálním místem pro milovníky přírody a turistiku. Na vrcholu hory se nachází rozhledna, ze které je úchvatný výhled na město a okolní krajinu. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, je k dispozici lanovka, která vás přivede až na vrchol. Výlet na horu Merkur je nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka Baden-Badenu.

Počasí Baden-Baden

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Baden-Baden

K cestě do destinace Baden-Baden lze využít 1 letiště.

Baden-Baden - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz