Batman - Çekim:Ferhat Fidan Çekim Yeri:Seyrek İş Hanı

Prodloužený víkend Batman

Plánujete prodloužený víkend do destinace Batman? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Batman

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Batman na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například BATMAN ATATÜRK PARKI, World Center, Batmanpark Avm a mnoho dalších. Batman se nachází ve státě Turecko přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Batman je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (BAL)
Časový posun
+2h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Batman - 11 míst co vidět .

 • BATMAN ATATÜRK PARKI
   

  BATMAN ATATÜRK PARKI

  BATMAN ATATÜRK PARKI je park postavený na základech venkovního kina. Nabízí dětská hřiště a výraznou pyramidovou památník. Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Vzhledem k jeho historii je to místo, které stojí za návštěvu.

 • World Center
   

  World Center

  Batman World Center je moderní a interaktivní muzeum v Istanbulu, které nabízí nezapomenutelný zážitek pro fanoušky superhrdiny Batmana. Muzeum se nachází v blízkosti historického centra města a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat Batcave, Batmobile a další artefakty ze světa Batmana. Kromě toho zde můžete vidět i originální kostýmy a rekvizity z filmů a seriálů. Batman World Center je ideální pro všechny, kteří se chtějí ponořit do světa této legendární postavy.

 • Batmanpark Avm
   

  Batmanpark Avm

  Batmanpark Avm je moderní nákupní centrum, které se nachází v tureckém městě Batman. Nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a zábavy pro celou rodinu. Kromě nakupování zde můžete navštívit také kino nebo se projít po venkovním parku. Centrum je výborným místem pro strávení volného času a nakupování v moderním prostředí.

 • Batman Museum
   

  Batman Museum

  Batman Museum je ideálním místem pro fanoušky této populární postavy. Nachází se v tureckém městě Batman a nabízí neuvěřitelnou sbírku předmětů spojených s Batmanem. Návštěvníci zde najdou kostýmy, rekvizity a dokonce i Batmobil. Muzeum je otevřeno celý týden a vstupné je velmi přijatelné. Pro milovníky komiksů a superhrdinů je to nezapomenutelný zážitek.

 • Boyner Sports Batman Park AVM
   

  Boyner Sports Batman Park AVM

  Boyner Sports Batman Park AVM je moderní nákupní centrum, které se nachází v Batmanu. Nabízí široký výběr obchodů s oblečením, sportovním vybavením a kosmetikou. Kromě nakupování zde můžete strávit čas v kině, bowlingové dráze nebo v herně. Nákupní centrum je ideálním místem pro rodinné výlety a odpočinek po náročném dni.

Počasí Batman

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Batman

K cestě do destinace Batman lze využít 1 letiště.

Batman - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
🌴 Dovolená
😎 12 250 Kč
Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 24 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 46 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz