Bejrút - Church in Beirut

Prodloužený víkend Bejrút

Plánujete prodloužený víkend do destinace Bejrút? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Bejrút

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Bejrút na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například National Museum of Beirut, Mohammad Al Amin Mosque, Zaitunay Bay a mnoho dalších. Bejrút se nachází ve státě Libanon přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Bejrút je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
LibanonLibanon

Rychlý přehled

Stát
Libanon
Letiště
1 letiště (BEY)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bejrút - 26 míst co vidět .

 • National Museum of Beirut
   

  National Museum of Beirut

  Národní muzeum v Bejrútu je nejvýznamnější muzeum v Libanonu. Uchovává bohatou sbírku archeologických nálezů, které dokumentují historii této oblasti. Mezi nejvýznamnější exponáty patří sochy, fresky a keramika z doby antiky. Muzeum je ideálním místem pro poznávání kultury a historie Libanonu.

 • Blue domed mosque near place d'etoile
   

  Mohammad Al Amin Mosque

  Mešita Mohameda Al-Amina je jedním z nejvýznamnějších náboženských staveb v Bejrútu. Její moderní architektura a impozantní výška jsou velkou atrakcí pro turisty i místní obyvatele. Uvnitř najdete krásné mozaiky a malby, které jsou důležitou součástí libanonského kulturního dědictví. Navštivte tuto nádhernou mešitu a prožijte jedinečný zážitek z cestování.

 • Zaitunay Bay
   

  Zaitunay Bay

  Zaitunay Bay je moderní přístav v Bejrútu, který se stal oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele. Tento nádherný přístav nabízí mnoho restaurací, kaváren a butiků, kde si můžete vychutnat vynikající jídlo a pití. Vychutnejte si krásné výhledy na moře a přístav, který je obklopen moderními výškovými budovami a historickými památkami. Zaitunay Bay je skvělým místem pro relaxaci a odpočinek v srdci Bejrútu.

 • Sursockovo muzeum
   

  Sursockovo muzeum

  Sursockovo muzeum je nejvýznamnější muzeum v Bejrútu, které se nachází v historické budově z 19. století. Muzeum je domovem pro více než 800 uměleckých děl, včetně obrazů, soch a keramiky. Vstupné do muzea je zdarma a návštěvníci mohou prozkoumat umělecká díla z celého světa. Navštivte toto krásné muzeum a prohlédněte si jeho bohatou sbírku umění.

 • Government Serail
   

  Government Serail

  Navštivte Government Serail - sídlo libanonské vlády v Bejrútu. Tento historický palác byl postaven v roce 1853 a nabízí nádhernou architekturu a bohatou historii. Prohlédněte si jeho elegantní místnosti a zahrady a užijte si pohled na město. Government Serail je skvělou zastávkou pro ty, kteří chtějí poznat více o politické historii Libanonu.

Počasí Bejrút

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Bejrút

K cestě do destinace Bejrút lze využít 1 letiště.

Bejrút - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz