Benghazi - Gamal Abdulnasser Street, Benghazi at night

Prodloužený víkend Benghazi

Plánujete prodloužený víkend do destinace Benghazi? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Benghazi

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Benghazi na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Omar Al-Mukhtar Mosque, Benghazi Zoo, جزيرة الطيارة بودزيرة a mnoho dalších. Benghazi se nachází ve státě Libye přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Benghazi je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
LibyeLibye

Rychlý přehled

Stát
Libye
Letiště
1 letiště (BEN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Benghazi - 9 míst co vidět .

 • Omar Al-Mukhtar Mosque
   

  Omar Al-Mukhtar Mosque

  Mešita Omara Al-Mukhtara je jedním z největších a nejkrásnějších náboženských míst v Benghází. Je pojmenovaná po vůdci libyjského odporu proti italské kolonizaci, Omara Al-Mukhtarovi. Mešita je postavena v moderním stylu a její velkolepá architektura zahrnuje mnoho zdobných detailů. Navštivte tuto svatyni a prohlédněte si unikátní islámské umění a architekturu.

 • Benghazi Zoo
   

  Benghazi Zoo

  Navštivte Zoo Benghází a uvidíte širokou škálu zvířat, včetně lva, tygra, slona a mnoho dalších. Zvířata zde mají prostorné výběhy a jsou dobře ošetřována. Vstupné je přijatelné a peníze jsou použity na péči o zvířata. Pro milovníky zvířat je návštěva Zoo Benghází nezapomenutelným zážitkem.

 • جزيرة الطيارة بودزيرة
   

  جزيرة الطيارة بودزيرة

  Ostrov Al-Tayara v Bajdzeře je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci. Nachází se v blízkosti břehu Benghází a nabízí nádherný výhled na moře. Můžete si zde užít klidné koupání v krásně modrých vodách nebo se projít po bílém písku. Tento ostrov je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek od rušného městského života.

 • Bodzirah park
   

  Bodzirah park

  Bodzirah park v Benghází je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. S rozlohou téměř 10 hektarů nabízí návštěvníkům krásné zelené prostranství s množstvím stromů a květin. Kromě toho zde najdete také několik jezírek a fontán, které dodávají parku romantickou atmosféru. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty a fotbalové hřiště. Vstup do parku je zdarma, takže neváhejte a vydejte se na procházku tímto krásným místem v Benghází.

 • Placeholder image.
   

  Bi'r Bin Qashir

  Bi'r Bin Qashir je malebné městečko v Libyi, které nabízí návštěvníkům krásné pláže a úchvatné výhledy na Středozemní moře. Objevte místní kulturu a gastronomii v historických částech města a užijte si klidné atmosféry, která vás omámí. Bi'r Bin Qashir je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci, které vám zaručí nezapomenutelné zážitky.

Počasí Benghazi

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Benghazi

K cestě do destinace Benghazi lze využít 1 letiště.

Benghazi - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

lefkada
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
😍 1 839 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
sal
🌴 Dovolená
💣 17 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🔥 2 509 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz