Bergerac

Prodloužený víkend Bergerac

Plánujete prodloužený víkend do destinace Bergerac? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Bergerac

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Bergerac na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Château de Bridoire, Aqua Park, Musee de la Ville (du Vin et de la Batellerie) a mnoho dalších. Bergerac se nachází ve Francii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Bergerac je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (EGC)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bergerac - 7 míst co vidět .

 • Château de Bridoire
   

  Château de Bridoire

  Château de Bridoire je nádherný hrad v okolí Bergeracu. Kromě kouzelného vzhledu nabízí také nezapomenutelné zážitky. Zdejší hradní zahrada je plná her a zábavy pro celou rodinu. Pro dospělé jsou k dispozici degustace místních vín a pro děti zase skvělé hry a soutěže. Navštivte Château de Bridoire a prožijte romantiku středověku v moderní podobě.

 • Aqua Park
   

  Aqua Park

  Bergerac je domovem k Aqua Parku, kde si můžete užít celodenní zábavu vodních atrakcí pro celou rodinu. Od skluzavek až po bazény všeho druhu, Aqua Park nabízí něco pro každého. Relaxujte na lehátkách u bazénu nebo si vychutnejte občerstvení v restauraci na místě. Aqua Park je ideální pro odpočinkový den v teplém počasí a zanechá vám nezapomenutelné zážitky.

 • Musee de la Ville (du Vin et de la Batellerie)
   

  Musee de la Ville (du Vin et de la Batellerie)

  Muzeum města (vína a plavby) v Bergeracu nabízí fascinující pohled do historie města a jeho okolí. V muzeu se dozvíte o výrobě vína a přepravě zboží po řece Dordogne. Expozice zahrnuje historické artefakty, mapy a fotografie, které ukazují, jak Bergerac ovlivnila řeka. Navštivte toto muzeum a objevte více o tomto krásném městě v jihozápadní Francii.

 • Musee du Tabac
   

  Musee du Tabac

  Muzeum tabáku v Bergeracu nabízí fascinující pohled na historii produkce a konzumace tabáku ve Francii. Návštěvníci se mohou těšit na mnoho interaktivních výstav a ukázek, které přibližují výrobu doutníků a cigaret. Muzeum se také zaměřuje na vztah tabáku a umění. Pro milovníky kultury a historie je to nezapomenutelná zastávka na cestě po Francii.

 • Chateau du Haut Pezaud
   

  Chateau du Haut Pezaud

  Chateau du Haut Pezaud, nacházející se nedaleko města Bergerac, je malebná vinice s přátelským přístupem a klidným prostředím. Hosté mohou objevovat specifické metody sklizně používané pro výrobu vynikajícího Monbazillacu. S výbornou degustací vína za rozumné ceny.

Počasí Bergerac

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Bergerac

K cestě do destinace Bergerac lze využít 1 letiště.

Bergerac - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz