Prodloužený víkend Beziers

Plánujete prodloužený víkend do destinace Beziers? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Beziers

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Beziers na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Orb Aqueduct, Katedrála Saint-Nazaire, Béziers a mnoho dalších. Beziers se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Beziers je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát

Francie

Letiště

1 letiště (BZR)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Beziers - 17 míst co vidět .

 •  

  Orb Aqueduct

  Orb Aqueduct, také známý jako Pont-Canal de l'Orb, je jednou z nejzajímavějších památek v Beziers. Tento kamenný most s vysokými oblouky je jedním z největších svého druhu v Evropě. Překonává řeku Orb a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek, určitě navštivte Orb Aqueduct během vaší návštěvy Beziers.

 •  

  Katedrála Saint-Nazaire

  Katedrála Saint-Nazaire v Béziers je největší gotickou katedrálou v jižní Francii. Její vysoké věže a vitráže ji činí nejen architektonickým, ale i uměleckým skvostem. Interiér katedrály ukrývá mnoho cenných uměleckých děl, jako jsou sochy, obrazy a vitráže. Vstup do katedrály je zdarma a určitě stojí za návštěvu při pobytu v Béziers.

 •  

  Béziers

  Béziers je krásné město na jihu Francie, které vás okouzlí svým středověkým kouzlem. Procházejte se úzkými uličkami a objevujte historické památky, jako například katedrálu Saint-Nazaire nebo zříceninu hradu. Užijte si také skvělou gastronomii a ochutnejte místní vína. Béziers je ideálním místem pro romantickou dovolenou nebo pro rodinný výlet plný zábavy a poznávání.

 •  

  Fonserannes Locks

  Zámek Fonserannes je největší zdymadlový systém na Canal du Midi a jedním z nejvýznamnějších technických památek ve Francii. Tento historický zámek byl postaven v 17. století a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Podívejte se na fungování zdymadel a užijte si krásný výhled na okolní krajinu. Zámek Fonserannes je skvělým místem pro romantickou procházku nebo piknik s rodinou.

 •  

  Musée du Biterrois

  Musée du Biterrois se nachází v historickém centru Beziers a nabízí jedinečný pohled na historii města a jeho okolí. Expozice zahrnuje archeologické nálezy, umělecká díla a etnografické předměty. Muzeum je ideálním místem pro milovníky historie a kultury, kteří chtějí lépe poznat tuto fascinující oblast jižní Francie.

Počasí Beziers

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Beziers

K cestě do destinace Beziers lze využít 1 letiště.

Beziers - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz