Béziers

Prodloužený víkend Béziers

Plánujete prodloužený víkend do destinace Béziers? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Béziers

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Béziers na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Orb Aqueduct, Katedrála Saint-Nazaire, Béziers a mnoho dalších. Béziers se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Béziers je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (BZR)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Béziers - 17 míst co vidět .

 • Orb Aqueduct
   

  Orb Aqueduct

  Orb Aqueduct, také známý jako Pont-Canal de l'Orb, je jednou z nejzajímavějších památek v Beziers. Tento kamenný most s vysokými oblouky je jedním z největších svého druhu v Evropě. Překonává řeku Orb a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek, určitě navštivte Orb Aqueduct během vaší návštěvy Beziers.

 • Katedrála Saint-Nazaire
   

  Katedrála Saint-Nazaire

  Katedrála Saint-Nazaire v Béziers je největší gotickou katedrálou v jižní Francii. Její vysoké věže a vitráže ji činí nejen architektonickým, ale i uměleckým skvostem. Interiér katedrály ukrývá mnoho cenných uměleckých děl, jako jsou sochy, obrazy a vitráže. Vstup do katedrály je zdarma a určitě stojí za návštěvu při pobytu v Béziers.

 • Béziers
   

  Béziers

  Béziers je krásné město na jihu Francie, které vás okouzlí svým středověkým kouzlem. Procházejte se úzkými uličkami a objevujte historické památky, jako například katedrálu Saint-Nazaire nebo zříceninu hradu. Užijte si také skvělou gastronomii a ochutnejte místní vína. Béziers je ideálním místem pro romantickou dovolenou nebo pro rodinný výlet plný zábavy a poznávání.

 • Fonserannes Locks
   

  Fonserannes Locks

  Zámek Fonserannes je největší zdymadlový systém na Canal du Midi a jedním z nejvýznamnějších technických památek ve Francii. Tento historický zámek byl postaven v 17. století a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Podívejte se na fungování zdymadel a užijte si krásný výhled na okolní krajinu. Zámek Fonserannes je skvělým místem pro romantickou procházku nebo piknik s rodinou.

 • Musée du Biterrois
   

  Musée du Biterrois

  Musée du Biterrois se nachází v historickém centru Beziers a nabízí jedinečný pohled na historii města a jeho okolí. Expozice zahrnuje archeologické nálezy, umělecká díla a etnografické předměty. Muzeum je ideálním místem pro milovníky historie a kultury, kteří chtějí lépe poznat tuto fascinující oblast jižní Francie.

Počasí Béziers

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Béziers

K cestě do destinace Béziers lze využít 1 letiště.

Béziers - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz