Bingol - Bingöl Haserek Kayak Tesisleri

Prodloužený víkend Bingol

Plánujete prodloužený víkend do destinace Bingol? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Bingol

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Bingol na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Bingöl Beledives Rabia Parki, Şıke Arabu Çölek Bingöl, Bingöl Hazine Avı a mnoho dalších. Bingol se nachází ve státě Turecko přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Bingol je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (BGG)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bingol - 11 míst co vidět .

 • Bingöl Beledives Rabia Parki
   

  Bingöl Beledives Rabia Parki

  Bingol Beledives Rabia Parki je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Park se nachází v centru města Bingol a nabízí krásné výhledy na okolní hory. Můžete si zde užít piknik s rodinou a přáteli, projít se po zelených cestách a obdivovat krásu přírody. Park je dobře udržovaný a čistý, což z něj dělá skvělé místo pro odpočinek a relaxaci.

 • Şıke Arabu Çölek Bingöl
   

  Şıke Arabu Çölek Bingöl

  Bingol je malebné město v turecké provincii stejného jména. Jeho hlavní atrakcí je překrásná příroda s horskými masivy a řekami, jako je například řeka Murat. V okolí města najdete mnoho turistických tras vhodných pro pěší turistiku i horskou cyklistiku. Navštivte také historickou pevnost a místní trhy s tradičními suvenýry a místními pochoutkami. Bingol je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a přírodu daleko od turistických davů.

 • Placeholder image.
   

  Bingöl Hazine Avı

  Bingol je malebné město v Turecku, které se nachází v oblasti východní Anatolie. Toto místo je známé pro své krásné přírodní scenérie a možnosti pro outdoorové aktivity, jako je turistika, horolezectví a rafting. Pro milovníky historie je zde také mnoho starověkých památek, jako jsou například ruiny hradu Çapakçur nebo archeologické naleziště Yolçatı. Bingol je ideálním místem pro ty, kteří hledají dobrodružství a zároveň chtějí poznat tureckou kulturu a historii.

 • Bingöl Stream
   

  Bingöl Stream

  Bingöl Stream je přírodní krása nacházející se v jihovýchodním Turecku. Tento malebný tok se vine krajinou a nabízí návštěvníkům možnost procházek po okolních stezkách. V létě je zde obvykle příjemně chladno a voda je čistá. Okolní krajina je plná zeleně a krásných výhledů. Pro milovníky přírody a klidu je Bingöl Stream skvělým místem k relaxaci a odpočinku.

 • Placeholder image.
   

  Agacyolu Yayla

  Agacyolu Yayla je nádherné horské údolí v tureckém městě Bingol. Toto místo je ideální pro turisty, kteří hledají klid a přírodu. Zdejší horské vrcholy a zelené pastviny nabízejí úchvatné výhledy a možnosti pro pěší turistiku. Navštivte Agacyolu Yayla a užijte si krásnou přírodu, která vás okouzlí.

Počasí Bingol

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Bingol

K cestě do destinace Bingol lze využít 1 letiště.

Bingol - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz