Bolzano

Prodloužený víkend v Bolzanu

Plánujete prodloužený víkend v Bolzanu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Bolzanu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Bolzanu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například South Tyrol Museum of Archaeology, Messner Mountain Museum, Runkelstein Castle a mnoho dalších. Bolzano se nachází ve Itálii přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Bolzanu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát
Itálie
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Bolzanu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 14 míst, co vidět v Bolzanu .

 • Archeological museum of South Tyrol, Bozen (it: Bolzano), home of the famous iceman
   

  South Tyrol Museum of Archaeology

  Jiho Tyrolské muzeum archeologie v Bolzanu je jedním z nejvýznamnějších muzeí v regionu. Domovem slavné mumie Ötziho, muzeum nabízí fascinující pohled na pravěké dějiny a kultury tohoto regionu. Prohlédněte si unikátní exponáty a dozvěděte se více o životě a zvyklostech našich předků. Muzeum je ideální pro rodinný výlet či milovníky historie.

 • Foto del cartello del Messner Mountain Museum di Cibiana del Cadore (BL)
   

  Messner Mountain Museum

  Messner Mountain Museum, známý také jako MMM Firmian, se nachází v Bolzanu a je zasvěcen horám a jejich výstupům. Toto jedinečné muzeum založil slavný horolezec Reinhold Messner a nabízí návštěvníkům fascinující pohled na historii, kulturu a umění spojené s horami. Prozkoumejte expozice, sochy a nádherné výhledy na okolní krajinu v tomto nezapomenutelném muzeu.

 • Castel Roncolo XIX secolo
   

  Runkelstein Castle

  Hrad Runkelstein, známý také jako Castel Roncolo, se tyčí nad italským městem Bolzano a nabízí návštěvníkům pohled na středověkou architekturu a bohatou historii. Prohlédněte si nádherné fresky a procházku po opevnění, zatímco obdivujete úchvatný výhled na okolní krajinu. Nezapomeňte navštívit i místní muzeum, které vám přiblíží historii hradu a jeho obyvatel.

 • Bolzano
   

  Museion

  Museion, umělecké muzeum v Bolzanu, je moderní kulturní centrum, které nabízí návštěvníkům pestrý výběr současného umění. Své expozice pravidelně obměňuje a hostí také různé výstavy, workshopy a kulturní akce. Architektonicky zajímavá budova muzea je jedním z ikonických míst města. Prozkoumejte fascinující svět umění a nechte se unést jedinečnou atmosférou tohoto muzea.

 • Innenraum der ehemaligen Dominikanerkirche in Bozen mit Fresken und Lettner
   

  Chiesa dei Domenicani

  Chiesa dei Domenicani, známý také jako Dominikanerkirche, je historický kostel v srdci Bolzana. Tento malebný gotický kostel, založený dominikánským řádem ve 13. století, je známý svými nádhernými freskami a klidnou atmosférou. Prohlédněte si jeho bohatou historii a umělecká díla, nebo se zde zastavte na chvíli klidu a meditace během návštěvy města.

Letiště k destinaci Bolzano

K cestě do destinace Bolzano lze využít 0 letiště.

Ubytování v Bolzanu

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz