Borlange - Stora Tuna Church, as released by image creator RistessonPlace: Borlänge, Sweden

Prodloužený víkend Borlange

Plánujete prodloužený víkend do destinace Borlange? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Borlange

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Borlange na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Romme Alpin, Kupolen Borlänge, 2047 Science Center a mnoho dalších. Borlange se nachází ve státě Švédsko přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Borlange je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (BLE)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Borlange - 11 míst co vidět .

 • Romme Alpin
   

  Romme Alpin

  Romme Alpin je skvělým místem pro lyžařskou dovolenou. Tento lyžařský resort v Borlange nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a perfektní podmínky pro lyžování. Sjezdovky jsou vhodné pro lyžaře všech úrovní. Kromě lyžování si můžete užít i další aktivity, jako například sněžné skútry, saně a procházky na sněžnicích. Pro milovníky zimních sportů je Romme Alpin ideálním místem pro dovolenou.

 • Kupolen Borlänge
   

  Kupolen Borlänge

  Kupolen Borlänge je největší nákupní centrum ve městě Borlänge. Najdete zde širokou škálu obchodů, restaurací a kaváren. Centrum je ideálním místem pro nákupy a relaxaci, ať už hledáte módní kousky nebo nové sportovní vybavení. Navštivte Kupolen Borlänge a užijte si příjemné odpoledne plné nakupování a zábavy.

 • 2047 Science Center
   

  2047 Science Center

  2047 Science Center v Borlänge je neuvěřitelným zážitkem pro milovníky vědy a technologie. Tento moderní muzeum nabízí interaktivní výstavy, které vám umožní prozkoumat tajemství vesmíru a technologické inovace budoucnosti. Od virtuální reality po robotiku, 2047 Science Center nabízí zábavu pro celou rodinu. Navštivte tuto budoucí atrakci a připravte se na neuvěřitelnou zábavu!

 • TorsångChurch
   

  TorsångChurch

  Kostel v Torsångu je malebná sakrální stavba, která se nachází v blízkosti města Borlänge. Kostel představuje ukázku tradičního švédského stavebnictví a je obklopen krásnou přírodou. Navštivte tento klidný a pohodový kout Švédska a prožijte nezapomenutelný zážitek v historickém prostředí.

 • Ornässtugan
   

  Ornässtugan

  Ornässtugan je tradiční švédská chalupa v Borlänge, která představuje autentický pohled do minulosti. Návštěvníci mohou vidět, jak žili lidé v této oblasti v 19. století a jak se zde vyráběly tradiční výrobky. Tato krásná chalupa je ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat historii a kulturu Švédska. Navštivte Ornässtugan a odhalte tajemství minulosti!

Počasí Borlange

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Borlange

K cestě do destinace Borlange lze využít 1 letiště.

Borlange - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz