Braganca - Sé de Miranda do Douro

Prodloužený víkend Braganca

Plánujete prodloužený víkend do destinace Braganca? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Braganca

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Braganca na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Castle Bragança, Museu Ibérico da Máscara e do Traje, Domus Municipalis a mnoho dalších. Braganca se nachází ve Portugalsku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Braganca je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
PortugalskoPortugalsko

Rychlý přehled

Stát
Portugalsko
Letiště
1 letiště (BGC)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Braganca - 14 míst co vidět .

 • Castle Bragança
   

  Castle Bragança

  Hrad Bragança se nachází v stejnojmenném městě a je jedním z nejvýznamnějších historických památek Portugalska. Tento impozantní hrad byl postaven v 15. století a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Navštivte muzeum uvnitř hradu a prozkoumejte jeho historii a význam. Pro milovníky historie a architektury je návštěva hradu Bragança nezapomenutelným zážitkem.

 • Museu Ibérico da Máscara e do Traje
   

  Museu Ibérico da Máscara e do Traje

  Navštivte fascinující Muzeum iberských masek a oděvů v Bragançe. Toto muzeum ukazuje mnoho různých maskových tradic a oděvů z celého Pyrenejského poloostrova. Prozkoumejte historii a kulturu této oblasti prostřednictvím těchto unikátních exponátů. Muzeum nabízí fascinující pohled na minulost a tradice Ibérie a zároveň zábavnou a poučnou zastávku na vaší cestě po Portugalsku.

 • Domus Municipalis
   

  Domus Municipalis

  Domus Municipalis je historickou památkou v Braganca, Portugalsko. Tento středověký hrad byl postaven v 12. století a sloužil jako radnice a soudní síň. Dnes je otevřen pro návštěvníky, kteří mohou vidět krásné fresky a architekturu. Navštivte Domus Municipalis a prozkoumejte historii Portugalska v této krásné a dobře zachovalé budově.

 • Museu do Abade de Baçal
   

  Museu do Abade de Baçal

  Museu do Abade de Baçal je skvělou zastávkou pro milovníky historie a kultury. Nachází se v Braganci a nabízí mnoho zajímavých exponátů, které ukazují bohatou historii této oblasti. Návštěvníci se mohou těšit na jedinečné artefakty, jako jsou starobylé nástroje, nábytek a umělecká díla. Určitě stojí za to navštívit toto fascinující muzeum a prozkoumat jeho bohatou sbírku.

 • Centro Ciência Viva de Bragança
   

  Centro Ciência Viva de Bragança

  Centro Ciência Viva de Bragança je ideálním místem pro milovníky vědy a technologie. Interaktivní expozice nabízí zábavný a poučný zážitek pro celou rodinu. Navštivte planetárium, kde se dozvíte více o vesmíru a jeho tajemstvích. Vstupné je přátelské k peněžence a zároveň přispívá na rozvoj vzdělání v této oblasti. Určitě neváhejte a navštivte toto jedinečné místo!

Počasí Braganca

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Braganca

K cestě do destinace Braganca lze využít 1 letiště.

Braganca - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz