Brest

Prodloužený víkend Brest

Plánujete prodloužený víkend do destinace Brest? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Brest

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Brest na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Oceanopolis, Fort Montbarey, Château de Brest a mnoho dalších. Brest se nachází ve Francii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Brest je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (BES)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Brest - 18 míst co vidět .

 • Oceanopolis
   

  Oceanopolis

  Oceanopolis je největší akvarijní komplex v Evropě, který se nachází v Bretani. Tento fascinující park nabízí návštěvníkům možnost vidět tisíce druhů mořských živočichů a rostlin. Oceanopolis je rozdělen do tří pavilonů, které zahrnují tropické, polární a hlubinné světy. Nezapomeňte navštívit také kinosál s 3D filmy o oceánech a jejich obyvatelích.

 • Fort Montbarey
   

  Fort Montbarey

  Fort Montbarey je historická pevnost v Brestu, která byla postavena v 18. století. Pevnost byla důležitým obranným bodem během napoleonských válek a druhé světové války. Dnes je zde muzeum, které ukazuje historii pevnosti a jejího významu pro město. Navštivte Fort Montbarey a prozkoumejte tuto fascinující historickou památku v Brestu.

 • Château de Brest
   

  Château de Brest

  Château de Brest je impozantní pevnost v Bretani. Nachází se na útesu nad řekou Penfeld a nabízí úchvatné výhledy na záliv. Pevnost byla postavena v 14. století a sloužila jako obrana proti útokům nepřátel. Dnes je zde muzeum námořnictva, kde můžete objevovat historii francouzského námořnictva a prohlédnout si námořní artefakty. Navštivte Château de Brest a vstupte do světa francouzské vojenské historie.

 • Moulin Blanc beach
   

  Moulin Blanc beach

  Pláž Moulin Blanc je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tato krásná pláž v Brestu nabízí nádherný výhled na Atlantský oceán a je obklopena malebnými kopcemi. Kromě koupání a opalování můžete na pláži také hrát volejbal nebo si zapůjčit kajak. V blízkosti se nachází řada restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní speciality. Navštivte pláž Moulin Blanc a užijte si nezapomenutelnou dovolenou!

 • Carte postale ancienne éditée par DF N°58Brest, France : La Gare
   

  Brest station

  Nádraží Brest je významnou dopravní křižovatkou Bretaně. Toto moderní nádraží nabízí spojení s mnoha městy včetně Paříže. Okolí nádraží je plné kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Nádraží Brest je ideálním výchozím bodem pro objevování krás Bretaně a okolí. Navštivte tuto malebnou oblast a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.

Počasí Brest

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Brest

K cestě do destinace Brest lze využít 1 letiště.

Brest - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz