Bristol - most

Prodloužený víkend v Bristolu

Plánujete prodloužený víkend v Bristolu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Bristolu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Bristolu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Bristol Cathedral, Clifton Suspension Bridge, M Shed a mnoho dalších. Bristol se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Bristolu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království
☕ Kavárny
📜 Historie
🏺 Museum
🍸 Noční život
🏛️ Architektura

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (BRS)

Co vidět v Bristolu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 23 míst, co vidět v Bristolu .

 • The Lady Chapel of Bristol Cathedral in Bristol, England.
   

  Bristol Cathedral

  Bristolská katedrála, také známá jako Katedrála svaté Trojice, patří mezi nejvýznamnější stavby v Bristolu. Katedrála byla postavena v 12. století a je považována za jeden z nejkrásnějších příkladů gotické architektury v Anglii. Uvnitř katedrály můžete vidět mnoho historických artefaktů a památek, včetně náhrobků a vitráží. Navštivte tento úchvatný kostel a objevte jeho historii a krásu.

 • Clifton Suspension Bridge
   

  Clifton Suspension Bridge

  Clifton Suspension Bridge v Bristolu je nezapomenutelnou atrakcí pro návštěvníky. Most byl navržen slavným inženýrem Brunelem a nabízí nádherný výhled na město a řeku Avon. Pro milovníky adrenalinu se zde konají také skákání s bungee a další extrémní sporty. Navštivte tento historický most a užijte si nezapomenutelný zážitek!

 • M Shed
   

  M Shed

  M Shed je fascinující muzeum v centru Bristolu, které ukazuje historii města od pravěku až po současnost. Vstupte dovnitř a objevte neuvěřitelné příběhy a artefakty, které odrážejí život a kulturu místních lidí. Můžete se těšit na interaktivní expozice, historické fotografie a zajímavé předměty, které vás vtáhnou do příběhu Bristolu. Navštivte M Shed a prohlédněte si město z jiného úhlu pohledu.

 • Brunel's SS Great Britain
   

  Brunel's SS Great Britain

  Navštivte Brunelovu SS Great Britain, první parník na světě s železným trupem a šroubovým pohonem. Tento historický parník byl navržený a postavený v 19. století a nyní slouží jako muzeum. Prozkoumejte jeho kajuty, strojovnu a dokonce i podpalubí. Zažijte dobovou atmosféru a poznáte historii britského námořnictva. Určitě stojí za návštěvu!

Počasí v Bristolu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Bristol

K cestě do destinace Bristol lze využít 1 letiště.

Doprava z/na letiště Bristol BRS

Ubytování v Bristolu

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz