Castres - Castres

Prodloužený víkend Castres

Plánujete prodloužený víkend do destinace Castres? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Castres

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Castres na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Centre National et Musée Jean-Jaurès, Castres Cathedral, Palais épiscopal de Castres a mnoho dalších. Castres se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Castres je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát

Francie

Letiště

1 letiště (DCM)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Castres - 9 míst co vidět .

 • Centre National et Musée Jean-Jaurès
   

  Centre National et Musée Jean-Jaurès

  Navštivte Centre National et Musée Jean-Jaurès v Castres a objevte fascinující příběhy a dědictví francouzského politika a pacifisty Jeana Jaurèse. Tento muzeum nabízí jedinečnou příležitost prohlédnout si jeho osobní předměty a dokumenty, které odrážejí jeho vliv na politickou scénu Francie. Vstupné je přijatelné a prohlídka vás zaujme a pobaví.

 • Castres Cathedral
   

  Castres Cathedral

  Katedrála v Castres je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento nádherný gotický kostel byl postaven v 13. století a nabízí návštěvníkům řadu architektonických a historických pokladů. Vstup do katedrály je zdarma a v jejím interiéru můžete obdivovat mimo jiné krásné vitráže a sochy. Navštivte tuto unikátní stavbu a ponořte se do historie Castresu.

 • Palais épiscopal de Castres
   

  Palais épiscopal de Castres

  Palais épiscopal de Castres se nachází v historickém centru města a je považován za jednu z nejvýznamnějších památek regionu. Tento palác byl postaven v 17. století a dnes slouží jako muzeum s bohatou sbírkou umění, včetně děl slavného španělského malíře Francisca Goyi. Navštivte tento krásný palác a prozkoumejte jeho historii a umělecké poklady.

 • Gourjade Park
   

  Gourjade Park

  Gourjade Park je ideální místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Park nabízí velké množství zeleně, květinových záhonů a jezírek. Můžete si zde pronajmout kolo a projet se po cyklostezce, nebo si zahrát na některém z mnoha sportovních hřišť. Pro milovníky zvířat je zde také mini zoo. Gourjade Park je skvělou volbou pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce, kteří chtějí uniknout z městského shonu.

 • L'Archipel
   

  L'Archipel

  L'Archipel v Castres je skvělým místem pro kulturní zážitky. Toto moderní divadlo nabízí široké spektrum představení, od opery a baletu po divadelní hry a koncerty. Navštivte toto místo a užijte si nezapomenutelný večer plný umění a zábavy.

Počasí Castres

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Castres

K cestě do destinace Castres lze využít 1 letiště.

Castres - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Faro
✈️ Zpátečka
🚀 1 302 Kč

Vánoce v Algarve

Portugalsko
Před 2 hodinami
Katánie
✈️ Zpátečka
👌 1 437 Kč
Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 25 hodinami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz