Český Krumlov

Prodloužený víkend v Českém Krumlově

Plánujete prodloužený víkend v Českém Krumlově? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Českém Krumlově

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Českém Krumlově na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Zámecká věž, Zámecká zahrada, Náměstí Svornosti a mnoho dalších. Český Krumlov se nachází ve státě Česká republika přibližně 0.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Českém Krumlově je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Česká republikaČeská republika
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura
🌲 Příroda
🏺 Museum

Rychlý přehled

Stát
Česká republika
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Českém Krumlově

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 17 míst, co vidět v Českém Krumlově .

 • Zámecká věž
   

  Zámecká věž

  Zámecká věž v Českém Krumlově je impozantní dominantou města a součástí zdejšího hradu. Nabízí návštěvníkům úchvatný výhled na malebné historické centrum, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Prohlédněte si také hradní muzeum, kde se můžete seznámit s bohatou historií a kulturou tohoto kouzelného místa. Vstupné do věže a muzea je za přijatelnou cenu.

 • cherryblossomstories.com
   

  Zámecká zahrada

  Zámecká zahrada v Českém Krumlově je malebným místem, které nabízí klid a odpočinek uprostřed historického města. Procházka po zelených plochách a květinových záhonech vás očaruje svou krásou a pestrými barvami. Navštivte zdejší barokní kašnu, oranžérii či amfiteátr a užijte si nádherný výhled na město a jeho okolí. Zámecká zahrada je ideálním místem pro romantické procházky či pikniky s rodinou.

 • Náměstí Svornosti
   

  Náměstí Svornosti

  Náměstí Svornosti je srdcem malebného města Český Krumlov. Toto historické náměstí obklopené barokními a renesančními budovami nabízí návštěvníkům jedinečnou atmosféru. Procházejte se po dlážděných uličkách, obdivujte krásné fontány a sochy, navštivte místní kavárny a obchody. Náměstí Svornosti je ideálním místem pro odpočinek a vychutnání si kouzla starobylého Českého Krumlova.

 • thetravellingsquid.com
   

  Kostel svatého Víta

  Kostel svatého Víta v Českém Krumlově je malebný gotický chrám s bohatou historií. Nachází se nedaleko zámku a jeho výstavní věž dominuje panoramatu města. Uvnitř kostela můžete obdivovat nádherné vitráže, dřevěné oltáře a vzácné fresky. Prohlédněte si tento skvost českého stavitelství a nechte se unést atmosférou minulých staletí.

 • tripadvisor.com
   

  Sloup Nejsvětější Trojice

  Sloup Nejsvětější Trojice, známý také jako Morový sloup, se nachází v malebném městečku Český Krumlov. Tento barokní monument byl postaven v roce 1716 jako poděkování za ochranu města před morovou nákazou. Sloup zdobí sochy světců a andělů, kteří představují ochránce města.

Letiště k destinaci Český Krumlov

K cestě do destinace Český Krumlov lze využít 0 letiště.

Český Krumlov - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Riga
✈️ Zpátečka
🎉 1 581 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz