Prodloužený víkend Chambery

Plánujete prodloužený víkend do destinace Chambery? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Chambery

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Chambery na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Musée Savoisien, Château des ducs de Savoie, Musée des beaux-arts de Chambéry a mnoho dalších. Chambery se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Chambery je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát

Francie

Letiště

1 letiště (CMF)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Chambery - 7 míst co vidět .

 • Musée Savoisien
   

  Musée Savoisien

  Muzeum Savoisien v Chambery představuje fascinující pohled na historii regionu Savoie. Návštěvníci se mohou těšit na expozice věnované archeologii, etnografii a umění. Muzeum se nachází v historickém centru města a nabízí nádherný výhled na okolní hory. Vstupné je velmi příznivé a vstup je zdarma pro děti do 18 let.

 • Château des ducs de Savoie
   

  Château des ducs de Savoie

  Navštivte krásný Château des ducs de Savoie, který se nachází v historickém centru města Chambery. Tento hrad byl postaven v 13. století a sloužil jako sídlo vévodů z Savojska. Dnes je otevřen pro veřejnost a nabízí prohlídky s průvodcem. Užijte si nádhernou atmosféru a poznávejte historii tohoto impozantního středověkého hradu.

 • Musée des beaux-arts de Chambéry
   

  Musée des beaux-arts de Chambéry

  Musée des beaux-arts de Chambéry je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v historickém paláci a nabízí rozmanitou sbírku děl od renesance až po současnost. Mezi vystavenými díly jsou obrazy, sochy, kresby a grafiky od významných umělců jako jsou Monet, Renoir, Degas a mnoho dalších. Určitě navštivte toto muzeum, pokud se nacházíte v Chambéry.

 • Chambéry Cathedral
   

  Chambéry Cathedral

  Katedrála v Chambéry je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento majestátní kostel je znám svou nádhernou architekturou a historickými artefakty, které se zde nacházejí. Navštivte tuto katedrálu a prozkoumejte její krásu a historii. Katedrála je otevřena pro veřejnost a vstup je zdarma.

 • Les Charmettes
   

  Les Charmettes

  Les Charmettes jsou malebné francouzské venkovské domy, které inspirovaly slavného spisovatele Jeana-Jacquesa Rousseaua. Tento krásný komplex je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci. Užijte si krásné procházky v okolí a objevujte tajemství této malebné oblasti. Les Charmettes jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a romantiku v srdci Francie.

Počasí Chambery

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Chambery

K cestě do destinace Chambery lze využít 1 letiště.

Chambery - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
rim-pohled
✨ Víkendovka
🎉 1 335 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🎉 1 583 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz