chania, kreta

Prodloužený víkend v Chanii

Plánujete prodloužený víkend v Chanii? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Chanii

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Chanii na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Městský trh , Starý benátský přístav , Lighthouse of Chania a mnoho dalších. Chania se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Chanii je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko
🌲 Příroda
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (CHQ)
Časový posun
+1h

Co vidět v Chanii

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 13 míst, co vidět v Chanii .

 • Městský trh
   

  Městský trh

  Městský trh v Chanii je největší tržiště na Krétě a nabízí návštěvníkům autentický zážitek z nákupu. Najdete zde čerstvé ovoce, zeleninu, koření, ryby a další speciality. Trh je otevřen každý den a nabízí mnoho stánků s místními produkty. Pokud hledáte něco pro sebe nebo jako dárek, na trhu najdete to pravé a za skvělé ceny.

 • Old Venetian Port of Chania
   

  Starý benátský přístav

  Starý benátský přístav v Chanii je jedním z nejkrásnějších míst na Krétě. Tento malebný přístav nabízí návštěvníkům nádherný výhled na moře, historické budovy a místní život. Projděte se po malebné promenádě, ochutnejte místní speciality v restauracích a užijte si atmosféru tohoto kouzelného místa. Starý benátský přístav v Chanii je skvělým místem pro romantickou procházku nebo odpočinek u moře.

 • Lighthouse of Chania
   

  Lighthouse of Chania

  Maják v Chanii je krásnou historickou stavbou, která nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a moře. Nachází se v blízkosti malebného přístavu a nabízí skvělé místo pro fotografování. Maják byl postaven v 16. století a je jednou z nejvýznamnějších památek v této oblasti.

 • Archeologické muzeum v Chanii
   

  Archeologické muzeum v Chanii

  Archeologické muzeum v Chanii je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat historii Kréty. Muzeum se nachází v centru města a nabízí návštěvníkům mnoho artefaktů a exponátů z minulosti ostrova. Prozkoumejte starověké řecké sochy a keramiku a objevte tajemství minulosti Kréty. Vstupné je velmi přijatelné a určitě se vyplatí navštívit toto fascinující muzeum.

 • Městská galerie umění
   

  Městská galerie umění

  Městská galerie umění v Chanii je ideálním místem pro milovníky umění. Zdejší sbírky zahrnují díla řeckých a zahraničních umělců, ať už jde o malbu, sochařství nebo fotografii. Pokud hledáte inspiraci nebo jen chcete strávit odpoledne v klidu, určitě navštivte tuto galerii. Vstupné je zdarma a galerie je otevřena každý den kromě pondělí.

Počasí v Chanii

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Chania

K cestě do destinace Chania lze využít 1 letiště.

Ubytování v Chanii

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz