Chios Island

Prodloužený víkend Chios Island

Plánujete prodloužený víkend do destinace Chios Island? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Chios Island

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Chios Island na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Karfas Beach, Castle of Volissos, Castle of Chios a mnoho dalších. Chios Island se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Chios Island je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (JKH)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Chios Island - 9 míst co vidět .

 • Karfas Beach
   

  Karfas Beach

  Karfas Beach na ostrově Chios je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Pláž je známá pro svůj jemný písek a průzračné vody. Kromě koupání si můžete užít šnorchlování, potápění a další vodní sporty. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat okolí, je tu mnoho restaurací a barů, kde si můžete vychutnat tradiční řeckou kuchyni a pitoreskní atmosféru.

 • Castle of Volissos
   

  Castle of Volissos

  Hrad Volissos je dominantou ostrova Chios a jednou z nejvýznamnějších památek. Tento středověký hrad se nachází na vrcholu kopce a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Vstup do hradu je zdarma a je otevřený po celý rok. Pro milovníky historie a krásného výhledu je návštěva hradu Volissos nezapomenutelným zážitkem.

 • Castle of Chios
   

  Castle of Chios

  Hrad Chios je jednou z nejvýznamnějších památek na ostrově Chios. Tento středověký hrad, který byl postaven v 11. století, je jedním z nejstarších hradů v Řecku. Procházejte se jeho kamenitými uličkami, obdivujte výhled na moře a objevujte historii tohoto fascinujícího místa. Navštivte hrad Chios a prožijte nezapomenutelnou dovolenou na ostrově Chios.

 • Chios Maritime Museum
   

  Chios Maritime Museum

  Chios Maritime Museum je ideální pro ty, kteří chtějí objevit historii a kulturu ostrova Chios. Muzeum nabízí pohled na bohatou námořní historii ostrova a jeho vztah k moři. Návštěvníci mohou vidět různé artefakty, modely lodí a dokumenty, které ukazují, jak důležité bylo moře pro tento region. Pokud hledáte zajímavou a poučnou zastávku na své cestě po Chiosu, neváhejte navštívit toto fascinující muzeum.

 • Giosonas beach
   

  Giosonas beach

  Pláž Giosonas na ostrově Chios je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a ticho. Tato krásná pláž obklopená skalami a zelení nabízí úžasné výhledy na moře a okolní krajinu. Je to skvělé místo pro piknik a relaxaci v přírodě. Giosonas je také skvělým místem pro pozorování západu slunce, což je nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka.

Počasí Chios Island

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Chios Island

K cestě do destinace Chios Island lze využít 1 letiště.

Chios Island - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz