Prodloužený víkend Constantine

Plánujete prodloužený víkend do destinace Constantine? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Constantine

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Constantine na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Sidi M'Cid Bridge, Mont Sidi M’Cid, Pont des Chutes a mnoho dalších. Constantine se nachází ve státě Alžírsko přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Constantine je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
AlžírskoAlžírsko

Rychlý přehled

Stát

Alžírsko

Letiště

1 letiště (CZL)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Constantine - 9 míst co vidět .

 •  

  Sidi M'Cid Bridge

  Most Sidi M'Cid je jedním z nejvýznamnějších symbolů města Constantine v Alžírsku. Tento impozantní most spojuje obě strany řeky Rummel a nabízí nádherný výhled na okolní hory a údolí. Most byl postaven v roce 1912 a dodnes slouží jako důležitá dopravní tepna. Pro milovníky architektury a historie je návštěva mostu Sidi M'Cid nezapomenutelným zážitkem.

 •  

  Mont Sidi M’Cid

  V Constantine je k vidění nádherný Mont Sidi M’Cid, který je oblíbeným místem místních i turistů. Tento kopec nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Na vrcholu kopce stojí Pont Sidi M’Cid, který je považován za jednu z nejkrásnějších památek v Constantine. Užijte si krásný výlet na Mont Sidi M’Cid a objevte kouzlo tohoto místa!

 • Placeholder image.
   

  Pont des Chutes

  Pont des Chutes je impozantní most v Constantine, který spojuje dvě části města. Most nabízí nádherný výhled na řeku a okolní krajinu. Procházka po mostě je jedinečný zážitek a určitě stojí za to. Pokud hledáte krásná místa v Constantine, určitě nevynechejte tento úchvatný most.

 •  

  Monument Aux Morts

  Monument Aux Morts se nachází v centru města Constantine a připomíná oběti první světové války. Tento impozantní památník s mnoha sochami a reliéfy je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat historii města. Navštivte tento symbolický monument a uctěte si památku padlých vojáků v tichosti a úctě.

 • Placeholder image.
   

  Amir Abdel Kader Mosque

  Mešita Amir Abdel Kader je jedním z nejvýznamnějších islámských památek v Konstantině. Tato krásná stavba s bílou fasádou a modrými detaily je dokonalým místem pro klidnou meditaci a obdivování architektury. Navštivte tuto mešitu a objevte krásu islámské kultury v srdci Alžírska.

Počasí Constantine

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Constantine

K cestě do destinace Constantine lze využít 1 letiště.

Constantine - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Santa Cruz de Tenerife
🌴 Dovolená
🎉 11 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz