Prodloužený víkend Corlu

Plánujete prodloužený víkend do destinace Corlu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Corlu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Corlu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Rákóczi Museum, Tekirdag Museum a mnoho dalších. Corlu se nachází ve státě Turecko přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Corlu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (TEQ)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Corlu - 2 míst co vidět .

 • Rákóczi Museum
   

  Rákóczi Museum

  Muzeum Rákócziho v Corlu je turecko-maďarské muzeum, které se nachází v bývalém sídle. Nabízí tradiční umělecká díla a památky. Muzeum je zasvěcené vztahu mezi Tureckem a Maďarskem a připomíná významného maďarského vůdce Františka II. Rákócziho. Pro milovníky historie a kultury je to skvělé místo k návštěvě.

 • Tekirdag Museum
   

  Tekirdag Museum

  Tekirdag Museum nabízí fascinující pohled do historie města a regionu. Expozice se skládá z artefaktů a exponátů, které ukazují vývoj města od pravěku až po současnost. Mezi nejzajímavější patří sbírka keramiky a skla, starověké mince a sochy. Interaktivní výstavy a přednášky zpřístupňují historii města i pro návštěvníky, kteří nemají hlubší znalosti historie. Tekirdag Museum je skvělým místem pro ty, kteří chtějí lépe pochopit tureckou kulturu a historii.

Počasí Corlu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Corlu

K cestě do destinace Corlu lze využít 1 letiště.

Corlu - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 41 hodinami
hurghada
🌴 Dovolená
👍 12 490 Kč
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz