Prodloužený víkend Corlu

Plánujete prodloužený víkend do destinace Corlu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Corlu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Corlu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Rákóczi Museum, Tekirdag Museum a mnoho dalších. Corlu se nachází ve státě Turecko přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Corlu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát

Turecko

Letiště

1 letiště (TEQ)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Corlu - 2 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Rákóczi Museum

  Muzeum Rákócziho v Corlu je turecko-maďarské muzeum, které se nachází v bývalém sídle. Nabízí tradiční umělecká díla a památky. Muzeum je zasvěcené vztahu mezi Tureckem a Maďarskem a připomíná významného maďarského vůdce Františka II. Rákócziho. Pro milovníky historie a kultury je to skvělé místo k návštěvě.

 • Placeholder image.
   

  Tekirdag Museum

  Tekirdag Museum nabízí fascinující pohled do historie města a regionu. Expozice se skládá z artefaktů a exponátů, které ukazují vývoj města od pravěku až po současnost. Mezi nejzajímavější patří sbírka keramiky a skla, starověké mince a sochy. Interaktivní výstavy a přednášky zpřístupňují historii města i pro návštěvníky, kteří nemají hlubší znalosti historie. Tekirdag Museum je skvělým místem pro ty, kteří chtějí lépe pochopit tureckou kulturu a historii.

Počasí Corlu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Corlu

K cestě do destinace Corlu lze využít 1 letiště.

Corlu - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 7 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz