Craiova - St. Demetrius' Cathedral, Craiova, Romania

Prodloužený víkend Craiova

Plánujete prodloužený víkend do destinace Craiova? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Craiova

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Craiova na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Nicolae Romanescu Park, "Alexandru Buia" Botanical Garden, Parcul Tineretului a mnoho dalších. Craiova se nachází ve Rumunsku přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Craiova je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
RumunskoRumunsko

Rychlý přehled

Stát
Rumunsko
Letiště
1 letiště (CRA)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Craiova - 26 míst co vidět .

 • Nicolae Romanescu Park
   

  Nicolae Romanescu Park

  Nicolae Romanescu Park je největším parkem v Craiově. Tento krásný park nabízí návštěvníkům příležitost užít si klidné procházky kolem jezírka nebo krásné rostliny a květiny. Park je ideálním místem pro pikniky a pro relaxaci v přírodě. Navštivte Nicolae Romanescu Park a užijte si příjemnou atmosféru tohoto krásného místa v Craiově.

 • "Alexandru Buia" Botanical Garden
   

  "Alexandru Buia" Botanical Garden

  Procházka botanickou zahradou Alexandra Buii je pro milovníky přírody nezapomenutelným zážitkem. Nachází se zde mnoho druhů rostlin a květin z různých koutů světa. Tento klidný a krásný park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Zahrada je otevřena každý den a vstupné je velmi příznivé. Určitě se sem vydejte, pokud toužíte po klidu a kráse přírody.

 • Parcul Tineretului
   

  Parcul Tineretului

  Parcul Tineretului je ideálním místem pro odpočinek v Craiově. S rozlohou přes 90 hektarů nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií. Můžete si zahrát volejbal, fotbal nebo jiné sporty, projít se romantickou zahradou nebo si jen tak odpočinout na lavičce. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat okolí, jsou k dispozici cyklostezky a turistické trasy. Užijte si krásu přírody v srdci Craiovy.

 • English Park
   

  English Park

  Anglický park v Craiově je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento park nabízí krásné zelené prostranství, kde můžete posedět, projít se, nebo si zahrát sport s rodinou a přáteli. Užijte si přírodní krásy a klidnou atmosféru Anglického parku v Craiově.

 • tripadvisor.com
   

  Casa Baniei

  Casa Baniei je historická budova v centru Craiovy. Postavena byla v roce 1699 a sloužila jako sídlo městské správy. Dnes zde najdete muzeum, které vám přiblíží historii města. Uvnitř objektu se nachází krásné fresky a architektonické prvky, které stojí za prohlédnutí. Pokud máte rádi historii, určitě neváhejte Casa Baniei navštívit.

Počasí Craiova

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Craiova

K cestě do destinace Craiova lze využít 1 letiště.

Craiova - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Malta - zátoka
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč

Červnové letenky na Maltu

Malta
Před 34 hodinami
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz