Crotone

Prodloužený víkend Crotone

Plánujete prodloužený víkend do destinace Crotone? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Crotone

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Crotone na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Capo Colonna, Castello di Carlo V, National Archaeological Museum of Crotone a mnoho dalších. Crotone se nachází ve Itálii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Crotone je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (CRV)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Crotone - 15 míst co vidět .

 • Capo Colonna
   

  Capo Colonna

  Capo Colonna je malebné místo, které stojí za návštěvu v italské oblasti Crotone. Tento historický mys je domovem pro ruiny starověkého chrámu, který je zasvěcený bohyni Héře. Prozkoumejte tuto starobylou památku a užijte si nádherný výhled na Tyrhénské moře. Pro milovníky historie a krásné přírody je Capo Colonna ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

 • Castello di Carlo V
   

  Castello di Carlo V

  Castello di Carlo V je impozantní pevnost v italském městě Crotone. Původně sloužila jako obranná pevnost, ale dnes slouží jako muzeum s bohatou historií a artefakty. Z vrcholu pevnosti se otevírá krásný výhled na město a moře. Navštivte toto historické místo a prozkoumejte jeho fascinující minulost.

 • National Archaeological Museum of Crotone
   

  National Archaeological Museum of Crotone

  Národní archeologické muzeum v Crotone ukazuje návštěvníkům nejvýznamnější artefakty z antického města Kroton. Muzeum obsahuje sbírky soch, keramiky a dalších předmětů, které ilustrují historii této oblasti. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte tajemství minulosti Krotonu, které vás zavedou do doby římského impéria.

 • Da Capo Colonna a Le Castella
   

  Da Capo Colonna a Le Castella

  Da Capo Colonna a Le Castella je skvělým místem pro ty, kteří chtějí objevovat krásy italského pobřeží. Toto malebné městečko nabízí nádherné pláže, historické památky a úchvatné výhledy na Tyrhénské moře. Navštivte zde zříceniny hradu Le Castella a procházejte se po malebných uličkách plných místních obchodů a restaurací. Da Capo Colonna a Le Castella vám nabízí nezapomenutelný zážitek z dovolené v Itálii.

 • Santuario Madonna di Capocolonna
   

  Santuario Madonna di Capocolonna

  Santuario Madonna di Capocolonna je nádherným poutním místem ležícím v blízkosti města Crotone. Tento krásný kostel byl postaven v 16. století a nabízí návštěvníkům úchvatný výhled na moře. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Navštivte toto místo a prožijte jedinečnou zkušenost, kterou si budete pamatovat navždy.

Počasí Crotone

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Crotone

K cestě do destinace Crotone lze využít 1 letiště.

Crotone - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz