Cuneo

Prodloužený víkend Cuneo

Plánujete prodloužený víkend do destinace Cuneo? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Cuneo

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Cuneo na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Piazza Galimberti, Sant'Ambrogio Church, Santuario Madonna degli Angeli a mnoho dalších. Cuneo se nachází ve Itálii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Cuneo je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (CUF)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Cuneo - 19 míst co vidět .

 • Piazza Galimberti
   

  Piazza Galimberti

  Piazza Galimberti je náměstí v italském městě Cuneo. Toto elegantní náměstí je obklopeno historickými budovami a nabízí mnoho kaváren a restaurací. V letních měsících se zde konají kulturní akce a trhy. Navštivte toto krásné místo a užijte si atmosféru italského města.

 • Sant'Ambrogio Church
   

  Sant'Ambrogio Church

  Kostel Sant'Ambrogio je jednou z nejstarších a nejvýznamnějších církevních památek v Cuneu. Tento románský kostel byl postaven ve 12. století a uchovává mnoho uměleckých děl a relikvií. Navštivte tuto krásnou stavbu a obdivujte její architekturu a historickou hodnotu. Kostel Sant'Ambrogio je nezapomenutelným zážitkem pro všechny, kteří navštíví Cuneo.

 • Santuario Madonna degli Angeli
   

  Santuario Madonna degli Angeli

  Santuario Madonna degli Angeli je krásný kostel v italském městě Cuneo. Tento poutní kostel je obklopen překrásnou přírodou a nabízí návštěvníkům klidnou atmosféru pro meditaci a modlitbu. Uvnitř kostela se nachází mnoho uměleckých děl a soch, které stojí za pozornost. Navštivte toto místo a zažijte klid a pohodu v srdci Itálie.

 • Chiesa del Sacro Cuore di Gesu
   

  Chiesa del Sacro Cuore di Gesu

  Chiesa del Sacro Cuore di Gesu je krásný kostel v italském městě Cuneo. Tento nádherný kostel nabízí neuvěřitelnou architekturu a historii. Navštivte toto místo a užijte si klidné okamžiky v jeho útulném interiéru. Kostel je ideálním místem pro poutníky i turisty, kteří hledají duchovní zážitek v malebném prostředí.

 • Palazzo Samone
   

  Palazzo Samone

  Palazzo Samone je krásný palác v italském městě Cuneo. Tento historický palác byl postaven v 18. století a nabízí nádherné umělecké prvky a architekturu. Navštivte Palazzo Samone a prozkoumejte jeho elegantní interiéry a nádherné zahrady. Tento palác je skvělým místem pro všechny, kteří chtějí objevovat krásy italské kultury a historie.

Počasí Cuneo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Cuneo

K cestě do destinace Cuneo lze využít 1 letiště.

Cuneo - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Alicante - výhled z hradu na pláž a přístav
Ibiza
✈️ Zpátečka
👌 2 441 Kč
Stockholm
✨ Víkendovka
🤩 1 233 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🎉 2 185 Kč
Riga
Oslo
Krakow - náměstí
🤘 Multi-city
👍 2 410 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz