Debrecín - The Protestant Great Church in Debrecen, Hungary.

Prodloužený víkend Debrecín

Plánujete prodloužený víkend do destinace Debrecín? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Debrecín

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Debrecín na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Déri Museum, Reformed Great Church of Debrecen, Great Forest Park a mnoho dalších. Debrecín se nachází ve státě Maďarsko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Debrecín je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
MaďarskoMaďarsko

Rychlý přehled

Stát
Maďarsko
Letiště
1 letiště (DEB)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Debrecín - 13 míst co vidět .

 • Déri Museum
   

  Déri Museum

  Déri Museum v Debrecenu je neoklasicistní budova z 20. let, kde jsou vystaveny umělecké, archeologické a etnografické sbírky. Folkloristické exponáty nabízejí skvělý pohled do života na rovině a pro měšťany Debrecenu až do 19. století. Mytické interpretace Hortobágy a Mihályho Munkácsyho trilogie Passion of Christ jsou vystaveny v galerii postavené speciálně pro tyto díla. Vstup do muzea je lemován čtyřmi skvělými bronzovými sochami od sochaře Ference Medgyessyho, místního chlapce, který si zaslouží vlastní Memoriální muzeum v starém měšťanském domě nedaleko na severovýchod.

 • Reformed Great Church of Debrecen
   

  Reformed Great Church of Debrecen

  Velký reformovaný kostel v Debrecínu je neoklasicistní stavba z roku 1824, s původním varhaním z 19. století a dvěma věžemi. Na sever od kostela se nachází Kalvínská kolej, postavená v roce 1816 na místě teologického koleje z poloviny 16. století. V přízemí jsou vystaveny náboženské umělecké předměty a posvátné předměty, včetně kalicha z kokosového ořechu z 18. století. V horních patrech se nachází 600 000 svazků knih a krásná oratoř, kde se v roce 1849 setkala Národní shromáždění.

 • Great Forest Park
   

  Great Forest Park

  Velký lesní park v Debrecínu nabízí klidné a relaxační prostředí s jezerem a fontánami. Park je plný zvířecích soch a lesních stezek, které nabízejí krásnou procházku v přírodě. Tento park je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci po celodenním prozkoumávání města Debrecín.

 • Debrecen Zoo and Amusement Park
   

  Debrecen Zoo and Amusement Park

  Debrecen Zoo and Amusement Park je ideálním místem pro rodinný výlet. Kromě ochrany zvířat nabízí také vůní zahradu s bylinami a rodinné atrakce, jako jsou horské dráhy a autodromy. Tento zábavní park je vhodný pro všechny věkové skupiny a nabízí nezapomenutelný zážitek. Navštivte Debrecen Zoo a užijte si den plný zábavy a dobrodružství.

 • Modem Centre for Modern and Contemporary Arts
   

  Modem Centre for Modern and Contemporary Arts

  Modem Centre for Modern and Contemporary Arts je jedním z nejvýznamnějších muzeí moderního umění v Maďarsku. Nabízí stálé i přechodné výstavy, divadelní představení, filmové projekce a workshopy. Muzeum se nachází v Debrecenu a je oblíbeným místem pro milovníky umění. Jeho program je neustále obměňován a nabízí návštěvníkům jedinečné zážitky.

Počasí Debrecín

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Debrecín

K cestě do destinace Debrecín lze využít 1 letiště.

Debrecín - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz