djerba

Prodloužený víkend Djerba

Plánujete prodloužený víkend do destinace Djerba? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Djerba

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Djerba na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Djerbahood, Lalla Hadria Museum, Djerba Explore Park a mnoho dalších. Djerba se nachází ve státě Tunisko přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Djerba je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
TuniskoTunisko
🌲 Příroda
🌊 Moře
⛱️ Písečné pláže

Rychlý přehled

Stát
Tunisko
Letiště
1 letiště (DJE)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Djerba - 5 míst co vidět .

 • Djerbahood
   

  Djerbahood

  Mezi nejvýznamnější památky patří Djerbahood - celá vesnice zdobená globální street artovou scénou s účastníky z více než 30 zemí. Je to opravdové open-air muzeum, které hostí díla stovek umělců z celého světa. Určitě stojí za návštěvu pro milovníky umění a kultury.

 • Lalla Hadria Museum
   

  Lalla Hadria Museum

  Lalla Hadria Museum na Djerbě je skvělým místem pro milovníky umění a historie. Tento moderní muzeum nabízí rozsáhlou sbírku tradičních djerbských uměleckých děl, jako jsou keramika, tkaniny a šperky. Návštěvníci zde mohou poznat bohatou kulturu a tradice ostrova Djerba. Muzeum je otevřeno každý den a vstupné je velmi příznivé.

 • Djerba Explore Park
   

  Djerba Explore Park

  Djerba Explore Park je atrakce, která nabízí návštěvníkům krokodýlí farmu, muzeum a rekonstrukce domu, mlýna a dílny na keramiku. Park se nachází na ostrově Djerba a je ideálním místem pro rodinný výlet. Kromě krokodýlů a muzea si můžete užít i tradiční řemesla a zvyky Djerby. Djerba Explore Park je skvělým způsobem, jak se seznámit s místní kulturou a přírodou.

 • Guellala Museum
   

  Guellala Museum

  Guellala Museum se nachází na ostrově Djerba a je věnováno tradičnímu umění a řemeslům. Expozice zahrnuje různé druhy keramiky, koberců, šperků a mnoho dalších výrobků, které jsou charakteristické pro tuniskou kulturu. Návštěva muzea poskytuje jedinečnou příležitost prohlédnout si neobvyklé a krásné předměty, vytvořené zručnými místními řemeslníky. Je to skvělé místo pro ty, kteří chtějí prozkoumat tuniskou kulturu a historii.

 • Crocodile parc
   

  Crocodile parc

  Navštivte krokodýlí park na ostrově Djerba a poznejte fascinující svět těchto nebezpečných zvířat. Park nabízí prohlídky, během kterých se můžete podívat na krokodýly v různých velikostech a věkových kategoriích. Kromě toho se můžete podívat na další zvířata, jako jsou hadi, želvy a ještěrky.

Počasí Djerba

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Djerba

K cestě do destinace Djerba lze využít 1 letiště.

Djerba - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz