Prodloužený víkend Edremit

Plánujete prodloužený víkend do destinace Edremit? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Edremit

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Edremit na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Akçay Sahili, Kazdağı Millî Parkı, Tahtakuşlar Etnografya Galerisi a mnoho dalších. Edremit se nachází ve státě Turecko přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Edremit je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (EDO)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Edremit - 11 míst co vidět .

 • Akçay Sahili
   

  Akçay Sahili

  Akçay Sahili je krásná plážová destinace v Edremitu, která láká turisty z celého světa. Tato písečná pláž nabízí nádherné výhledy na Egejské moře a okolní kopce. Kromě koupání a opalování si zde můžete užít také řadu vodních sportů, jako je například windsurfing. V okolí pláže najdete mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční tureckou kuchyni. Akçay Sahili je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek od každodenního shonu.

 • Kazdağı Millî Parkı
   

  Kazdağı Millî Parkı

  Kazdağı Millî Parkı je národní park s různorodým výběrem bujných údolí, horkých pramenů a impozantní horské scenérie. Nachází se v Edremitu a nabízí návštěvníkům možnost vychutnat si nádhernou přírodu a relaxovat v klidu. Pro milovníky turistiky a outdoorových aktivit je to ideální místo k objevování krás Turecka. V parku se nachází také mnoho historických a kulturních památek, které stojí za návštěvu.

 • Tahtakuşlar Etnografya Galerisi
   

  Tahtakuşlar Etnografya Galerisi

  Tahtakuşlar Etnografya Galerisi v Edremitu je privátní etnografické muzeum, které vystavuje textilie, nástroje a jiné předměty tureckých kočovných kmenů. Toto muzeum nabízí fascinující pohled na tradiční kulturu a způsob života tureckých nomádů. Pokud hledáte unikátní zážitek během své návštěvy Edremitu, neváhejte navštívit toto muzeum.

 • Faruk Serpil Parkı
   

  Faruk Serpil Parkı

  Faruk Serpil Park v Edremitu je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v příjemné atmosféře. Tento park nabízí mnoho zeleně, květin a stínů pod stromy, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu. Můžete se projít po cestičkách, posedět na lavičkách, nebo si zahrát na dětském hřišti. Faruk Serpil Park je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce.

 • Ayazma Spring Nature Park
   

  Ayazma Spring Nature Park

  Ayazma Spring Nature Park v Edremitu je krásným a klidným parkem s vodopády, potoky a stinnými místy pro turistické výlety a pikniky. Toto místo nabízí úžasnou přírodu, která je ideální pro relaxaci a odpočinek. Pro milovníky přírody a turistiku je to ideální místo, které stojí za návštěvu.

Počasí Edremit

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Edremit

K cestě do destinace Edremit lze využít 1 letiště.

Edremit - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 4 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 26 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
kaunas
✨ Víkendovka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz