Egilsstaðir - Nielsenshus, now Café Nielsen, oldest private house in Egilsstaðir, built in 1944.

Prodloužený víkend Egilsstaðir

Plánujete prodloužený víkend do destinace Egilsstaðir? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Egilsstaðir

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Egilsstaðir na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Hús Handanna craft & design shop, ASKUR TAPROOM - Bar & Brewery, Fardagafoss a mnoho dalších. Egilsstaðir se nachází ve Islandu přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Egilsstaðir je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
IslandIsland

Rychlý přehled

Stát
Island
Letiště
1 letiště (EGS)
Časový posun
-2h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Egilsstaðir - 9 míst co vidět .

 • Hús Handanna craft & design shop
   

  Hús Handanna craft & design shop

  Pokud hledáte originální dárek nebo si chcete odnést něco krásného ze své cesty, navštivte Hús Handanna craft & design shop v Egilsstaðiru. Tento obchod nabízí mnoho ručně vyráběných výrobků od místních umělců, jako jsou keramika, šperky a textilie. Navíc zde najdete informační centrum, kde vám ochotně poradí s plánováním vašeho výletu po okolí.

 • ASKUR TAPROOM - Bar & Brewery
   

  ASKUR TAPROOM - Bar & Brewery

  ASKUR TAPROOM - Bar & Brewery je skvělým místem pro ochutnávání místních piv v Egilsstaðiru. Tento moderní podnik nabízí širokou škálu pivních stylů, včetně klasických ležáků a speciálních piv se sezónními příchutěmi. Interiér je moderní a příjemný, což vytváří přátelskou atmosféru pro posezení s přáteli. Navštivte ASKUR TAPROOM - Bar & Brewery a vychutnejte si lahodná piva.

 • Fardagafoss
   

  Fardagafoss

  Fardagafoss je nádherný vodopád v oblasti Egilsstaðir na východě Islandu. Kaskády vody padají z výšky 20 metrů do krásného jezírka. Tento skrytý klenot je ideálním místem pro piknik nebo pro relaxaci v klidném prostředí přírody. Fardagafoss je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a krásu přírody na Islandu.

 • East Iceland Heritage Museum
   

  East Iceland Heritage Museum

  Východoislandské muzeum dědictví nabízí fascinující pohled na historii a kulturu této oblasti pro návštěvníky. Muzeum disponuje mnoha exponáty, které ilustrují život a práci lidí, kteří zde žili po mnoho generací. Navštivte toto muzeum, abyste získali hlubší porozumění pro východoislandskou historii a kulturu.

 • Tjarnagardur
   

  Tjarnagardur

  Tjarnagardur je krásná botanická zahrada v Egilsstaðiru, která nabízí návštěvníkům pohled na pestrou paletu rostlin. Procházka zahradou vás uvede do klidného a uvolňujícího prostředí, které je ideální pro odpočinek a relaxaci. Navštivte Tjarnagardur a objevte krásy islandské přírody na vlastní kůži!

Počasí Egilsstaðir

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Egilsstaðir

K cestě do destinace Egilsstaðir lze využít 1 letiště.

Egilsstaðir - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
malaga
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 27 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz